Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Evil Geniuses, Goldenglue ile anlaştı!

Evil Geniuses, Goldenglue ile anlaştı!

LCS temsilcisi Evil Geniuses, orta koridor Goldenglue'yu transfer etti.

Mevsim başında Huni'yi transfer ederek yankı uyandıran Evil Geniuses, kadrosunda hali hazırda iki yabancı oyuncu bulunduğu için Koreli üst koridoru akademide oynatmak zorunda kaldı. Orta koridor Jiizuke ve nişancı Bang ile Vadi'ye inen ekip beklenen sonuçları alamadı ve kadroda değişikliğe gitmeye karar verdi. Orta koridor Goldenglue ile anlaşan ekip gelecek hafta Huni'yi oynayabilecek.

Son olarak Golden Guardians forması giyen Goldenglue'nun performansı eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Kariyerinin başlarından bu yana sürekli olarak eleştirilen isim tekli derecelide sergilediği performansı sahneye yansıtamadı. Özellikle geçtiğimiz mevsim temsilcimiz Closer'ın formasını giydiği Golden Guardians ile eleştirilen performanslar sergiledi.

Evil Geniuses tarafından resmi açıklama yapılmadı ancak kontrat veri tabanına göre transfer tamamlandı. Huni'nin geri döndüğünü belirten tweet'iyle birlikte gelecek hafta Goldenglue'nun oynaması hedefleniyor. bu durumda orta koridor Jiizuke yedeğe çekilecek. Bakalım Evil Geniuses bu hamleyle birlikte gelecek haftalarda neler yapacak?