Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Energy ve EliWood, MnM Gaming’e transfer oldu!

Energy ve EliWood, MnM Gaming’e transfer oldu!

Bir dönem ülkemizde forma giyen orta koridor Energy ve Türk destek EliWood, Birleşik Krallık temsilcisi MnM Gaming'e transfer oldu.

Beşiktaş Esports'un Thaldrin ve Theokoles'li kadrosunun bir parçası olan Energy, bir dönem ülkemizde büyük yankı uyandırmıştı. Burada Kış Mevsimi şampiyonluğu yaşamış ve MSI'da forma giymişti. Son olarak Beşiktaş forması giyen Eliwood ise bu mevsim herhangi bir takımla anlaşmamış ve tekli derecelide çalışmalarını sürdürmüştü. Bugün yapılan açıklamaya göre bu ikilinin yeni adresi Birleşik Krallık temsilcisi MnM Gaming oldu. Ekip, Energy ve EliWood'un yanı sıra Kakan, Aesthetic ve Monk'un takımda kaldığını duyurdu.

Norveçli Energy'nin birçok Türk taraftar için saygı duyulan isimlerden biri olduğu biliniyor. Beşiktaş Esports forması giyerken sergilediği performanslar herkesin aklındadır. Beşiktaş'tan sonra birçok farklı takımın formasını giyen orta koridor son olarak Bifrost'ta oynamıştı. Destek EliWood ise 2019 sezonuyla birlikte HWA Gaming ile anlaşmış, geçtiğimiz mevsim Beşiktaş'ta boy göstermişti. MnM Gaming'e gelecek olursak kadrosunda daha önce Achuu ve Efias gibi isimlere yer vermiş bir oluşum.

MnM Gaming şu anda NLC 2020 Yaz Mevsimi'nde mücadele ediyor ve çıktığı beş maçtan galibiyet çıkaramadı. Energy ve EliWood'un gelişiyle takımda nelerin değişeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.