Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Evde Kalan Bünyelere İlaç Gibi Gelecek Browser Oyunları

Evde Kalan Bünyelere İlaç Gibi Gelecek Browser Oyunları

Sosyal mesafelenmenin ve evde kalmanın önemli olduğu zor günlerde evde vakit geçirmek için oyun oynamak her zaman en önde gelen yollardan biri. Ancak teknik imkanlar el vermediğinde veya aynı oyunlardan sıkıldığımız zaman yolun sonuna gelmiş olmak zorunda değiliz. Keepbusy.net üzerinden oynayabileceğimiz yüzlerce keyifli oyun arasından en çok vaktimi alan 9 oyunu dayanamayıp birkaç saat oynadıktan sonra derlemeyi başardım. Afiyet olsun. #stayhomeletsplay

 

Shopping Cart Hero 3

Çocukluk hayalimiz olan alışveriş arabasıyla sınırsız zibidilik konseptini ileri taşımış olan Shopping Cart serisinin en kapsamlısı olan 3. Oyunda başımıza takabileceğimiz şapkalar ve arabamıza ekleyebileceğimiz roket motoru gibi özellikler ve keyifli akrobasi kombolarıyla uzun saatler boyu limitleri zorlayabileceğiniz bir oyun.

 

Infectonator: World Dominator

Şeytani bir bilim insanını canlandırdığımızı düşündüğüm bu oyunun amacı çok basit ancak o amaca ulaşmak için yollar eğlenceli ve çetrefilli; Virüsünü geliştir, gerekirse bombalar kullan, dünyayı yok et. Save etmenize de izin vermesiyle beraber oyunu tek oturuşta bitirmek zorunda değilsiniz elbette. Amacımız en az gün harcayarak tüm dünya nüfusunu eritmek. Ara ara news kısmına girerek komik haber ve bilgilere ulaşmayı atlamayın.

 

Berzerk Ball

Neden böyle bir oyun yapmış olabilirler ki? Hikayesi nedir acaba? Bu soruları geçtikten sonra anlamsız bir şekilde uzun süre harcayabileceğiniz bir oyun Berserk Ball. Kurallar çok basit, agresif bir karakteriniz var, ona belirli silahlar ve itemler veriyorsunuz, bir dağın tepesinde önünüzde duran Geek’e vurarak onu en uzun mesafeye kadar uçurmaya çalışıyorsunuz. Uçarken ve yere konduğu zamanlar Geek’inizin yavaşlamasını veya hızlandırmasını sağlayan börtü böceğe, robotlara ve toplara denk gelmeye veya gelmemeye çalışırken yön tuşlarını kullanıyorsunuz.

 

Bloons Tower Defense 5

Tower Defense oyunlarını sevenlerinin bayılacağına emin olduğum bir oyun. Amacımız çok ulvi, balon patlatmak. Oyuna başlarken sizlere ilk tavsiyem ninjakiwi account’u açarak tüm ilerlemelerinizi kaydetme şansını kaçırmamanız olacaktır. Oyunda 10’un üzerinde kule & boost tipi var, bunlar da seviyelerini geliştirdikçe 2 ayrı yola ayrılarak size stratejik olarak daha çok eğlence ve balon patlatma alternatifi sunuyor. Oyundaki zorluk seviyesi sadece roundlar ilerledikçe değil, haritaların kompleksliği veya basitliğine göre de değişiyor. Kesinlikle browser oyunu kategorisinin ötesinde bir şaheser.

 

Flood Runner 3: Armageddon

Bitmek bilmeyen bir koşuya hazır mısınız? Flood Runner lavlardan, sellerden, dev yaratıklardan kaçtığınız sizi zaman zaman deli eden ama oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız keyifli oyunlardan. Özellikle dev canavarlara yakalandığınız zaman verilen süre içinde yön tuşlarıyla gerekli olan combo’ları yaptıktan sonra çıkan animasyonlar oldukça komik olabiliyor. Amaç? Gidebildiğin kadar gitmek.

 

Pirateers

Korsanlık yapmanın en basit ve eğlenceli halini sunan bu oyunun konusu Neptün’ün Gözü adı verilen ganimetin parçalarını bulmaya çalışmanız, bu süre içinde de geminizin özelliklerini ve silahlarını geliştirerek rakip korsanlar ve donanmalar ile daha rahat bir şekilde mücadele edebiliyorsunuz. Oyunu 3 farklı gemi tipiyle oynamak ve farklı savaş stratejileri geliştirmek mümkün.

 

Corporation Inc.

130 katlı bir plaza tasarlamak, içinde çalışan 100lerce çalışanın pozisyonlarını, ofis kedisinin yerini, dekorasyonu belirlemek isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştüren oyun Corporation Inc. Supervisor’ların tek görevinin çalışanların sırtına sopayla vurarak onları daha çok çalıştırmak olması ise oyunu komik yapan detaylardan sadece bir tanesi. Çalışanların görevi *tuşlara basmak* ve onlara zam yaptığınızda veya ofisi güzelleştirdiğiniz zaman tuşlara daha fazla basarak size daha fazla para kazandırıyorlar. Hayal gibi değil mi?

 

Cyclomaniacs 2

Bisiklet zıplatmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Oyunda ilerledikçe açabildiğiniz 50’ye yakın sürücü, onlarca pist, görev ve sürücüleri geliştirme imkanlarıyla beraber aşırı keyifli bir oyun. Her bir sürücünün bisiklet sürüşü ve özellikleri farklı, bu sebeple bazı parkurlar kimi sürücülerle çok keyifli olabilirken kimileriyle bitirmesi imkansız bir hale gelebiliyor. Akrobasiden ve yarıştan hoşlanıyorsanız uzun saatlerinizi alacak bu oyun tam size göre.

 

Nob War: The Elves

Küçüklüğünden beri bir Elf okçu birliğiyle dünyayı fethetmeyi hayal edenler için keyifli bir oyun. Elfler, insanlar ve centaurlardan oluşan birliğinizle basit stratejiler yaparak, her bir savaş sonrası birliklerinizin hasar veya vuruşlarına yapacağınız geliştirmeler ile haritada ilerlemeye çalışıyorsunuz. Okçularınızın ve bayrak taşıyan birliğinizin hayatta kalmasını sağlamak ve bunu yaparken karşınıza çıkan herkesi ezip geçmek oyunun ana amacı.

Sizlerin de bildiğiniz efsane browser oyunları varsa yorumlara yazarak paylaşıma katılmayı unutmayın.