Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri EternalEnvy, Team Team’e transfer oldu

EternalEnvy, Team Team’e transfer oldu

Jack “EternalEnvy” Mao, Flying Penguins takımından ikinci kez ayrıldıktan sonra MDL Disneyland Paris Major turnuvasında yeni takımıyla birlikte mücadele edecek.

Flying Penguins takımı şu aralar oldukça karışık bir süreçten geçiyor. 15 Mart’ta üç oyuncusuyla yollarını ayıran takım, 21 Mart’ta takım içinde yeniden yapılanmaya karar verdi. Yine de işler takımın istediği gibi ilerlemeyince Flying Penguins kendini karmaşık bir sürecin içinde buldu. Bu sırada oyuncular David “MoonMeander” Tan, Ilya “Lil” Ilyuk ve Pittner “bone7” Armand’ın da EternalEnvy’a katılarak takım değişikliğine gitti. Takımdan ayrılan EternalEnvy şu anda Team Team takımında yer alıyor ve MDL Disneyland Paris Major turnuvasında yeni takımını temsil edecek.

27 yaşındaki EternalEnvy, 2012’de başladığı profesyonel oyunculuk kariyerinde Cloud9, Team Secret, Fnatic ve Team NP gibi takımlarda yer aldı. 2018’in son zamanlarında Flyibg Penguins’e transfer olsa da işler hayal ettiği gibi ilerlemedi ve kesin olarak ayrıldığını ve yeni bir takım arayışında oldupunu Twitter üzerinden durdu. Ardından Team Team ile anlaşmaya varan oyuncu MDL Disneyland Paris Major turnuvasına kadroda yer alacak. Kariyeri boyunca, birçok turnuvadan başarıyla ayrılan EternalEnvy bu başarıları yeni takımında da yaşamak istiyor.

Gerçekleşen transfer sürecinin ardından Team Team takımının turnuvalar öncesi netleşen aktif kadro şu isimler çerçevesinde şekillendi:

Jack “EternalEnvy” Mao

Nico “Gunnar” Lopez

Braxton “Brax” Paulson

Jason “Newsham” Newsham

Michal “ixmike88” Ghannam