Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Games Store’un yeni ücretsiz oyunu: Borderlands: The Handsome Collection oldu!

Epic Games Store’un yeni ücretsiz oyunu: Borderlands: The Handsome Collection oldu!

Epic Games Store ücretsiz oyunlarına GTA 5 ve Civilization VI sonrasında Borderlands: The Handsome Collection ekliyor. Oyunun büyük bir hayran kitlesi bulunuyor.

Epic Games’in bir sonraki ücretsiz oyunun ne olduğu ve Borderlands: The Handsome Collection oyunu hakkında detaylar:

Corona virüsü salgını sürecindee bir şekilde evde kalmaya teşvik edenler arasında Epic Games de yer alıyor. İki hafta önce GTA 5’in ücretsiz olmasıyla başlayan efsane oyunların ücretsiz olması kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda GTA 5 sonrası Civilization VI’yı ücretsiz hale getiren platform, 28 Mayıs itibarıyla da Borderlands: The Handsome Collection oyununu ücretsiz hale getirdi.

Oyun elde edildikten sonra sonsuza kadar Epic Games Store kütüphanesi içerisinde tutabiliyor ve istenildiği zaman oynanabiliyor.

Borderlands: The Handsome Collection’ı ücretsiz elde edebilmek için 4 Haziran tarihine kadar kişisel kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Bu tarihten önce alanlar oyunu sonsuza kadar kütüphanesinde saklayabiliyor ya da oynayabiliyor.

Şu ana kadar ücretsiz olan oyunlar gerçekten efsaneydi. Peki bir sonraki ücretsiz oyun hangisi olacak? Şu an için konu hakkında bir açıklama yok ancak tahminlere göre bir sonraki ücretsiz oyunun The Witcher 3 olacağı söyleniyor. The Witcher 3 hikayesiyle ve grafikleriyle dikkat çeken oyunlar arasında yer alıyor. Bakalım gerçekten de haftaya bu oyun ücretsiz olacak mı?