Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri En iyi League of Legends hediyeleri!

En iyi League of Legends hediyeleri!

Malum yeni yıl kutlama heyecanı her yere yayıldı. Ancak aramızdan bazıları bu heyecanı yaşamak yerine, League of Legends hayranı arkadaşlarına hediye seçme stresi yaşıyor olabilir. Şanslısınız ki Flank Esports olarak, sizler için League of Legends sever dostlarınıza alınabilecek en iyi yedi hediyeyi sıraladık. Hadi gelin başlayalım!

7) League of Legends hediye kartı:

Fiyat: 10 – 100 dolar arası

Nereden alınabilir: Riot Games Amazon Marketi, Walmart, 7-Eleven, Gamestop, Target

Hediye alacağınız kişi League of Legends oynuyorsa, bu Riot Puan içeren kartlar onlar için en iyi tercih. Böylelikle arkadaşınız miktarını sizin belirlediğiniz Riot Puanlarını istediği gibi harcayabilir. Belki de alınabilecek en özel hediye değil ancak arkadaşınızı mutlu edeceği kesin.

6) Poro yastıkları:

Fiyat: 35 dolar

Nereden alınabilir: Riot Games Marketi

Hediyeler arasında kuzu gibi pofuduk, sarılası poro yastıkları gibi bir opsiyon yok. Eğer hediye edeceğiniz kişi bizler gibi bu tatlı canlıları seviyorsa, bu yastıklar sizin için en uygun yılbaşı hediyesi. Yorulduğunuzda başınızı böyle tatlı bir yastığa koyup, dinlenmek kulağa sizce de çok hoş gelmiyor mu?

5) Kurabiye kalıpları:

Fiyat: 8 – 30 dolar arası

Nereden alınabilir: Etsy, eBay

Şüphesiz kurabiyeler yılbaşının en güzel sembollerinden. Satın alabileceğiniz bu League of Legends kurabiyeleri, favori şampiyonunuzu yeme fırsatını sunacak. Tek tek veya koleksiyon halinde alabileceğiniz bu kalıplar, sizin de kendinize alabileceğiniz tatlı hediye opsiyonu olacak.

4) Realms of Runeterra kitabı:

Fiyat: 15 – 25 dolar arası

Nereden alınabilir: Riot Games Amazon Marketi

Riot Games’in çıkardığı bu son eser, League of Legends evrenini tanımak için birebir. Kitapta yer alan çizimler, haritalar ve özel hikayeler arkadaşınıza hayran olduğu bu oyunun farklı boyutlarını gösterecek. Unutmayın ki kitaplar, zaman gözetmeyen tek hediyedir.

3) Profesyonel takım formaları:

Fiyat: 65 – 75 dolar arası

Nereden alınabilir: Takımların orijinal satış siteleri, LCS Ürün Marketi

Sıkı espor sevenleri için, sevdiği takımın forması paha biçilemez bir hediye. Binlerce farklı tasarım arasından arkadaşınıza seçeceğiniz bu formalar, eğer biraz daha fazla ödeme yaparsanız, forma arkasına istediğiniz şeyleri yazdırabilme fırsatı sunuyor. Hatta takım sitelerinden alabileceğiniz ceket ve hoodieler bu inanılmaz hediye seçeneğine ekstra fırsatlar sunuyor.

2) Figür Oyuncaklar:

Fiyat: 20 – 125 dolar arası

Nereden alınabilir: Riot Games Marketi

League of Legends figürleri, bizlere sevmemenin imkansız olduğu bir hediye opsiyonu sunuyor. Ayrıca boyut olarak minik figürlerden dev Tibberslara kadar seçenek sunulan bu hediye seçeneğinde, arkadaşınızın sevdiği şampiyonu daima görebileceği bir fırsat yaratıyor.

1) Minik figür seti:

Fiyat: 35 dolar

Nereden alınabilir: Riot Games Marketi

Figürler, genellikle oyun severler için en gözde koleksiyon türü olmuştur. Ancak yüzlerce figür arasından birini seçmek zor olacağı için bu sene Riot Games bizlere set opsiyonları da sunmuş durumda. Her bir set beş minik figürden oluşuyor.