Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Royal Youth yeni üst koridorunu duyurdu

Royal Youth yeni üst koridorunu duyurdu

Son TBF Şampiyonu Royal Youth, sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruyla üst koridoruna Bahçeşehir SuperMassive’den ayrılan fabFabulous’u getirdiğini açıkladı. İki takım böylelikle üst koridorlarını değiştirmiş oldu.

Ligimizin en deneyimli üst koridorlarından birisi olan fabFabulous, Türkiye espor sahnesinde uzun bir süredir yer alıyor. Daha önce Dark Passage ve HWA gibi ekiplerde de forma giyen oyuncu, Bahçeşehir SuperMassive’in kuruluşundan bu yana takımda yer alıyordu. Kısa bir süreliğine rolünü Thaldrin ile paylaşan oyuncu, kariyeri boyunca hep ligin en iyi üst koridorları arasında gösterildi.

Royal’in sezon arasında ilk olarak yerli oyuncu transferi yaptığını söylemek gerekiyor. Takım destek rolüne Japone’yi getirirken üst koridorda da Türk oyuncu tercihinde bulundu.

Armut-fabFabulous takasının takımları nasıl etkileyeceği ise büyük bir merak konusu. Kağıt üzerinde Armut daha formda bir oyuncu olarak gözükse de fabFabulous’un geçtiğimiz mevsimi çok iyi geçirdiğini ve istikrarını koruduğu takdirde RYL’in ihtiyacı olan tecrübeyi takımı için kullanacağını söylemek mümkün. Öte yandan ligimizin yükselen yıldızı Armut’un ise kendisini ne kadar geliştireceği hayranlar tarafından hevesle bekleniyor.