Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri En güzel Pokémon hediyeleri!

En güzel Pokémon hediyeleri!

Yılbaşı ruhu çevremizi sarmışken, sevdiklerimize hediyeler vermek onları ve bizleri epey mutlu edecektir. Biz de sizler için hediye edilebilecek en güzel Pokémon temalı hediyeleri sıraladık.

Tatile özel:

Listemize yılbaşı temalı bir hediyeyle başlamaktan daha iyi bir yol var mı? Her sene bu dönemlerde, Pokémon Merkezi yılbaşı temalı yeni ürünlerini satışa sunuyor. Bu senenin temasının baş kahramanları Pikachu ve Eevee pokemonları. Alınabilecek birçok yılbaşı temalı ürünün en başında yer alan bu ürünler şüphesiz alınabilecek en güzel hediye olacak.

Pokémon Kılıç ve Kalkan:

Belki de Pokémon Kılıç ve Kalkan’ı listeye eklemek çok bariz oldu. Ama gerçekten de daha önce sahip olmayan biri için alınabilecek çok özel bir hediye. Pokémon Kılıç ve Kalkan, son seri bütün Pokémonları içeren özel bir set. Bu dönem seti için welsh corgi cinsi bir köpek var, evet doğru okudunuz bir köpek Pokémon. Ayrıca tüm bunlara ek olarak bu senenin Kılıç ve Kalkan seti bütün resmi satıcıların raflarında yer alacak. Bu son dakika hatırlanan kişilere ilaç olacak bir hediye opsiyonu.

Pokémon tişörtleri:

Eğer hediye alacağınız kişi bir Pokémon sever ve tipik mesai saatlerine sahip biri ise ona alınabilecek en güzel hediyelerden biri üzerinde Pikachu olan bir gömlek olabilir. Her bir parçası Japonya’da elle üretilmiş olan bu tişörtler sizler için özellikle üretiliyor. Tişörtün her bir parçası özelleştirilebilir olması, hediyeyi kat ve kat özel kılıyor. Tüm bu özellikler de hediyemizi biraz tuzlu yapıyor, her bir parçaya yaklaşık 100 dolar civarında fiyat biçiliyor.

Peluşlar:

Peluşlar çok tatlı ve tam anlamıyla sarılmalık boyutta. Pokémon Merkezi’nden alabileceğiniz 700’den fazla çeşit sayesinde, aradığınız tarzı kesinlikle bulabilirsiniz. Her bir genden Pokémonların peluşları yer alıyor hatta efsanevi Pokémonlar bile. Yukarıda resmini gördüğümüz Charrizard'ın tatlılığına bakın.

Fiyatlar arasındaki hassasiyet sayesinde Pokémon peluşları, bütün Pokémon severlere alınabilecek ideal hediye. Anahtarlık olarak alabileceğiniz peluşlar 8 dolardan, orta boy peluşlar 50 dolardan ve devasa boy peluşlar ise 130 dolardan satışa sunuluyor.

Pokémon Valiz ve Çantalar:

Loungefly marka çantaları iki kelimeyle tanımlayacak olsak bunlar pratik ve mükemmel olurdu. Çantalar tarz ve Pokémon dolu.. Ayrıca yapıldığı malzeme açısından gerçekten kaliteli ve detaylı olan bu çantalar, yıllarca hatıra olabilecek bir hediye seçeneğini Pokémon severlere sunuyor. Ürünleri Loungefly internet sitesinde 45-75 dolar aralığından alabiliyorsunuz.

Han Cholo Pokémon Mücevherleri:

Hepimizin de bildiği gibi bu yılın başlarında Dedektif Pikachu filmi vizyona girdi. Binlerce seçenek arasında Pikachu ve Han Cholo imzalı mücevher koleksiyonu adeta parıldıyor. Koleksiyon içinde yer alan parçalar ise şöyle: Dedektif Pikachu şapka kolye, büyüteç şeklinde kolye ve destekli küpeler. Her bir parça Amerika’da el yapımı üretildi ve malzeme olarak gümüş taban üzerine 24 karat altın işlendi. Ama maalesef bütçe kapsamında bu hediyeler her alıcıya uygun değil. Küpeler 95 dolar ve kolyeler ise 195 dolarlık fiyatlarıyla biraz cep yakıyor. Yine de bu hediyeler gerçekten göz alıcı ve özel biri için değerli bir hediye.

Etsy Pokémon Saksıları:

Bu hediye çim tipi Pokémonları gerçek anlamda evinize getirecek. Birçok bitki yetiştiren kişiler Etsy saksılarını küçük ama verimli bulsa da Pokémon için üretilenlerin 15 santimetreye kadar olanları da mevcut. Tabiki de favori parçamız Bulbasaur modeli. Bu hediyemiz 10-30 doları arası değişim gösteriyor.

Pokémon Nanobloklar:

Nanoblok hediye almak adeta bir macera. Çünkü hediyeyi almakla bitmiyor, onu bir araya getirme heyecanı sizleri sarıyor. Nanobloklar bir nevi Lego parçaları sadece biraz daha küçük versiyonu. Bütün jenerasyon türlerinden Pokémonların yer aldığı nanoblok serilerinde 16 dolardan başlayan fiyatlarla raflarda yer alıyor.

Pokémon  Nendroidler:

Bu küçük boyuttaki modeller çocuk oyuncağı gibi görünse de bütün marketlerdeki en detaylı figürlerden. Her bir figür yanında değiştirilebilir parçalar, saç ve aksesuarlarla geliyor. Ayrıca figürlerin birden fazla poz verme özelliği onları sıkıcılıktan kurtarıyor. Bütün Pokémonların satışta olduğu Pokémon Merkezi’nde figürler 50 dolardan 100 dolara kadar çıkabiliyor.

Büyük baskı Pokémon tişörtleri:

Hediye alacağınız kişi Pokémon hayranı olduğunu gizlemekten çekinmiyor mu? O zaman Living Dead online mağazasından o şanslı kişiye kocaman baskılı Pokémon tişörtleri sizin için en uygun hediye. Polyester hammaddeli bu tişörtlerin baskıları el yapımı. Bu da hediyenizi bir o kadar özel kılıyor. Her bir jenarasyondan yedişer Pokémon baskısının yer aldığı bu tişörtler, 40 dolarlık bir etikete sahip.

Pokémon battaniyeleri:

Malum önümüz kış ve soğuklar kapıya dayandı. En güzel ısınma yöntemi nedir? Tabiki battaniyeler. İşte sizin için bulduğumuz bu yumuşacık Pokémon battaniyeler kış aylarında hediye edilecek en güzel şeylerden.

Ebatları 127×150 cm olan bu yumuşacık battaniyeler, 40 dolarlık etiket fiyatıyla kış ayını içinde geçirmek için orta düzey bir opsiyon.

Eevee Tamagotchi:

Bunlar çocukluğumuz popüler “bebek büyüt” oyuncaklarının Pokémon versiyonları. Yani gerçek bir Pokémon sahibi olmanın en yakın hali. Bu cihazlarla yanınızda Pokémonunuzu taşıyabilir, besleyebilir, oynayabilir ve hatta mümkün olan sekiz mutasyonlarından biri için geliştirebilirsiniz. Bu oyuncaklar 77 dolarlık etiket fiyatıyla biraz pahalı görünse de Pokémon hayranı arkadaşlarınıza verilebilecek ömürlük bir hediye.

Re-Ment Kutuları:

Re-Ment Pokémon Kutuları adete sürpriz içinde sürpriz. İlk açıldığında karşınıza bir figür çıkyıor ama hangi figürün çıkacağını bilmemek sizi meraklandırıyor. İçinde yer alan milyonlarca figür tamamen üretim aşamasında rastgele kutulanarak işin içine bir gizem katıyor. Pokémon Amazon sayfasından tek tek de alabileceğiniz bu kutular, aynı zamanda koleksiyon halinde de satılıyor. Etiket fiyatları 12-110 dolar olan bu sürpriz kutular, her bütçeye hitap eden bir hediye seçeneği.

Pokémon Paspası:

Son hediye seçeneği olarak sizlere “Pokémon Evimize Hoşgeldiniz!” demek istedik. Bu hediye sayesinde geçmişi hatırlayıp, Pallet Şehrin’e gidiyoruz. Üzerine GameBoy grafikleriyle işlenmiş bu güzel kapı paspası tamamen el yapımı ve özel üretim olarak satın alınıyor. RetroArtDecor alışveriş sitesinden satın alabileceğiniz bu hediyeler 40 dolarlık bir etiket fiyatına sahip.