Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Eliwood, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Eliwood, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Beşiktaş Esports'un destek oyuncusu Eliwood, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Beşiktaş Esports'ta ayrılık haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Koç ekibinin ardından kadrodaki 6 oyuncudan 5'i tekliflere açık olduklarını duyurmuştu. Bu açıklamayı yapamayn tek oyuncu Eliwood, suskunluğunu bozdu ve takım arkadaşlarıyla benzer bi paylaşım yaptı. Genç oyuncu Beşiktaş Esports ile olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Kariyerine 2019 Kış Mevsimi'nde HWA Gaming formasıyla başlayan Eliwood, mevsim tanıtım videosunda takımın yüzü olarak da yer almıştı. Kış Mevsimi'ne başlandığında as kadroda yer alan ismin performansı zamanla düştü ve yedeğe çekilerek yerini Algos'a bıraktı. Algos belirli bir haftanın ardından formayı bir daha kaptırmadı. Kış Mevsimi'nin sonunda takımdan ayrılan Eliwood, Yaz MEvsimi'nde herhangi bir takımla anlaşmadı.

Bu sezonun başında Beşiktaş'a transfer oldu ve genç beşlinin bir parçası olarak Vadi'ye indi. Beşiktaş play-off'lara kalamadı ve erken havlu attı. Bunun üstüne takımda yer alan tüm oyuncular bire birer takım aradıklarını paylaştı. Eliwood da bunlardan biri oldu.

Bakalım genç desteğin sıradaki durağı neresi olacak?