Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Do1u1u, Resurgence’a transfer oldu

Do1u1u, Resurgence’a transfer oldu

PCS'te sıkıntılı dönemler yaşayan Resurgence, destek Do1u1u ile anlaşma sağladı. 

Pasifik ligi PCS'te 3 hafta geride kaldı. Bu 3 haftada toplam 9 maç oynayan Resurgence, sadece 1 galibiyet alabildi. Geçtiğimiz günlerde Epic ile anlaşan ekip, yeni ormancısıyla ilk galibiyetini alabilmiş ancak ikinci maçta Vadi'den mağlup ayrılmıştı. Play-off yarışından kopmamak için bir takviye daha yapmaya karar veren Resurgence, Tayvanlı destek Do1u1u ile anlaşmaya vardı.

Genç oyuncu 2018 yılından beri profesyonel olarak oynuyor. İlk senesinde WuDu ve Dragon Gate Team'de yedek kalmış, forma şansı bulamamıştı. İlk kez 2019 yılında ahq Fighter ile Vadi'ye inme şansı yakaladı ve ECS'te mücadele etti. Tayvan ikinci ligi olarka nitelendiirlebilecek ECS'te büyük bir başarı yakalayamadı.

PCS'te lider olan ahq eSports Club ve Machi Esports, play-off'ları garantiledi denebilir. Play-off potasındaki yarış ise kaldığı yerden devam ediyor. 

Resurgence'ın kötü gidişata dur diyebilmek için bazı hamleler yapıyor. Tabii bu hamlelerin ne kadar etkisi olacağını ilerleyen haftalarda göreceğiz. Takımın gelecek haftaki kadrosunun Shinsekai, Epic, Raven, Mexi, Do1u1u beşlisinden oluşması bekleniyor.