Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dark Passage 5 Değişiklik Birden Yaptığı Yeni Kadrosunu Duyurdu.

Dark Passage 5 Değişiklik Birden Yaptığı Yeni Kadrosunu Duyurdu.

Yaz Mevsimine hayal kırıklığı ile başlayan Dark Passage lige verilen Rift Rivals arasını değerlendirerek kadrosunu baştan aşağı şekillendirdi. Takımda sadece üst Koridor Panky sabit kalırken yapılan diğer değişiklikler şu şekilde.

Ormancı: Thomas “Kirei” Yuen. Caps ve Xerxe’nin yaş sorunu dolasıyla katılamadığı IWCQ’da DP’nin geçici transferi olan Kirei iki sene aradan sonra eski kulübüne geri döndü.

Orta Koridor: Marek “Humanoid” Brazda. Çek Cumhuriyet’li oyuncu en son Beşiktaş’tan tanıdığımız Nardeus’un da forma giydiği Çek Cumhuriyeti takımı eSuba’da forma giymişti ve bir süredir Kirei ile birlikte oynamaktaydı.

Alt Koridor: Fatih “Lüger” Güven. Yükselme Ligi’nde son iki sezondur fırtına estiren ve mekanik olarak yeteneği çok yüksek seviyede olan genç oyuncu yaş problemi nedeniyle Şampiyonluk Ligi’nde forma giyemiyordu. Bu Temmuz ayı ile beraber 17 yaşına girecek olan Lüger en son Yükselme Ligi’nde Beşiktaş forması giymiş ama takımı Şampiyonluk Ligi’ne çıkmada başarısız olmuştu.

Destek: Serkan “LongB” Ülkücü. Ligimizin en tecrübeli oyuncularından olan LongB twitter üzerinden yaptığı açıklama ile takımının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu sezon için destek rolüne geçtiğini açıkladı. Kendisi takımın destek oyuncusu Kairos Üniversite sınavlarına girerken geçici olarak destek rolüne geçmişti. Bu rolde kalıcı olup olmayacağı bilinmese de destek rolünde sorun yaşadığı söylenemez.

Koç: Adrian “Hatchy” Widera. Ligimizde 2016 Kış Mevsimi ve 2016 IWCI’yi kazanan Supermassive kadrosunun başında bulunan Hathcy o dönemler rakibi olan Dark Passage’ın başına geçerek ligimize geri döndü. Ligimizin ekosistemi ve oyuncu tarzı üzerine uzman koçun Dark Passage’ı yükselişe geçirme konusunda neler planladığını izlemeyi dört gözle bekliyoruz.