Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BeykentUNI YouthCrew’e Kötü Haber. Koçları Laden ve Zzus Ülkeye alınmadı.

BeykentUNI YouthCrew’e Kötü Haber. Koçları Laden ve Zzus Ülkeye alınmadı.

Rift Rivals dolayısı ile Vietnam’a giden BeykentUNI YouthCrew, ülkeye dönüşte kötü bir sürprizle karşılaştı.Vietnam’dan Türkiye’ye olan yolu gelen Zzus ve Laden ülkemize vize problemi sebebiyle giremediler ve buradan tekrar Kore’ye gitmek zorunda kaldılar. YC’nin Koçu Laden’in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama şu şekildeydi:

“Merhaba herkese. Beklenmedik bir şekilde vize sorunu nedeniyle Zzus ve ben ülkeye giremiyoruz. Bu kritik noktada takımla beraber olamadığım için üzgünüm. Yakında görüşürüz umarım.”

Crew e-Sports Club Taraftar Grubu’nda yaptığı açıklamada ise takım sahibi Kerem Eraslan şunları söyledi:

“Şöyle biz ikamet başvurusunu geç yapmıştık. Tamamlanmadan tekrar vietnama gittiğimiz için başvurumuz iptal oldu. İzin kağıdı almamız gerekiyormuş. Bize verilen bilgi eksikliği yüzünden ceza ödeyerek çıkış yaptık. Bu sebepten geri dönemediler.”

Takım geçen haftalarda destek rolüne Bahadır “Japone” Çolak’ı transfer ettiğini duyurmuştu. Destek konusunda şuan bir sorunları olmasa da Koç problemini nasıl çözecekleri merak konusu. Herhangi bir gelişme olması durumunda sizi tekrar Flank üzerinden bilgilendireceğiz.