Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Cloud9 tamamı Brezilyalı oyunculardan oluşan Apex Legends kadrosunu duyurdu

Cloud9 tamamı Brezilyalı oyunculardan oluşan Apex Legends kadrosunu duyurdu

Espordaki en büyük ve en popüler organizasyonlardan biri olan Amerikan ekibi Cloud9, Apex Legends sahnesine adım attığını duyurdu. C9 kadrosunun tamamı Brezilyalı oyunculardan oluşuyor.

C9, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile tamamı Brezilyalılar’dan oluşan bir Apex Legends takımı kurduğunu duyurdu. Sözleşme yapılan oyuncular ise şu şekilde: Nino “ninexT” Pavolini, Gabriel “isnoul” Ceregatto ve Vinícius “noted” Mancinni. 

 

 Please join us in giving a warm welcome to the first Brazilian squad in the history of Cloud9, #C9ApexBR, featuring @ninexTT, @1snoul & @fpsnoted! #C9WIN

 Deem as boas vindas ao primeiro time brasileiro da história da Cloud9, #C9ApexBR, composto por ninexT, 1snoul e noted! pic.twitter.com/yE0xn7cIDk

— Cloud9 (@Cloud9) 23 Nisan 2019

 

 

 

 

Eski bir PUBG ve Rainbow Six oyuncusu olan NinexT , daha önce profesyonel olarak Overwatch sahnesinde de yer almıştı. Noted da NinexT gibi daha önce Rainbow Six sahnesinde profesyonel olarak boy göstermiş bir isim. Bu kadro ile böylece Cloud9 tarihinde ilk kez bir Brezilya ekibi kurulmuş oldu.