Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Closer: “Yarı finallere RYL,FB,SUP ve GS kalır”

Closer: “Yarı finallere RYL,FB,SUP ve GS kalır”

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi beşinci hafta ikinci gün geride kaldı. Heyecanlı maçlara tanık olduğumuz haftasonunda gerçekleştirdiğimiz röportajların en çarpıcı cevaplarını sizler için derledik!

GBM

R.D.: Bazen çok iyi performans gösteriyorsun, bazen ise kötü gözüküyorsun. Performansındaki bu değişikliğin sebebi nedir?
GBM: Oynarken her zaman en iyi performansımı göstermeye çalışıyorum. Ama limitimi ve en iyi oynayışımı biliyorum ve aradaki farkı kapatmaya çalışıyorum. Her daha iyiye gidiyorum, bu yüzden kazanma oranım da daha iyiye gidiyor. Geçen sezondan daha iyi performans gösteriyorum diyebilirim. BalKhan sayesinde oyuna odaklanabiliyorum. BalKhan gerçekten iyi oynuyor ve bana çok yardımcı oluyor. İyi sinerjimiz var diyebilirim. 

 

CLOSER

R.D.: Ligde takım olmayı başaramamış, uyuşamamış takımlar var mı?
Closer: Bu konu hakkında yorum yapamam ama ligde ilk 4 sırayı Royal Youth, Fenerbahçe, Supermassive ve Galatasaray alır diye düşünüyorum.

 

TRIX

R.D.: Ligde karşısında oynamakta zorlandığın bir ormancı var mı?
Trix: Wiz ile bir kere karşılaştık ve draft ekranı yüzünden kötü bir karşılaşma oldu. Ama onunla bir daha oynamak isterim, iyi bir oyuncu. 

Röportajların tamamını izlemek için: