Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Hades: “SuperMassive iyi gözükmüyor ama onları hafife almayacağız”

Hades: “SuperMassive iyi gözükmüyor ama onları hafife almayacağız”

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi beşinci hafta birinci gün geride kaldı. Heyecanlı maçlara tanık olduğumuz haftasonunda gerçekleştirdiğimiz röportajların en çarpıcı cevaplarını sizler için derledik!

PILOT

R.D.: Ligdeki diğer nişancaları düşündüğünde kendini nerede görüyorsun?
Pilot: Her zaman en kötüleriymişim gibi düşünüyorum. Çünkü en kötüleri olduğumu düşündüğümde kendimi geliştirmeye devam edebiliyorum.

 

RUVELIUS

R.D.: Gayet hızlı oynuyorsunuz, grafiğinizin artarak ilerlediğini görüyoruz. Bunun sebebini neye bağlıyorsunuz?
Ruvelius: Aslında ilk haftalarda da iyi performans sergiliyorduk ama koçumuz bizimle değildi. Onun katılmasıyla dahada güçlendik. Güçlenen bir takım halindeyiz, bundan sonrası daha kolay olacak.

 

EMRE AKSOY 

R.D.: Ligde en yüksek kazanma oranı oranının Fenerbahçe’de olduğunu görüyoruz. Ama aynı zamanda en çok eleştiriyi alan takım da Fenerbahçe. Bunun sebebi nedir?
Emre Aksoy: Bence bu sadece bu sezon değil. Fenerbahçe’nin LoL’e başladığı ilk sezondan beri en çok eleştirilen takım olması çok normal. Çünkü aslında ekosistemin lokomotif takımı da biziz. Bence birçok adımı Türkiye’de ilk biz atıyoruz. Bu diğer takımlar tarafından da örnek alınıyor. Dolayısıyla en iyi olduktan sonra, en çok eleştirilen takım olmakta normal.

 

HADES

R.D.: Supermassive karşılaşması hakkında ne düşünüyorsun?
Hades: Supermassive  kadar iyi gözükmüyor ama onları hiç hafife almayacağız. Geçen mevsimki gibi ciddi oynayarak, kazanacağız. İyi takıma karşı oynayınca, daha ciddi oynuyorsun. Yarın, normal maçlardaki performansın iki katını göstereceğiz.

Röportajların tamamını izlemek için: