Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Clash sonunda çıkıyor!

Clash sonunda çıkıyor!

Riot, League of Legends’ın Clash modunun 2020’de çıkış yapacağını onayladı. Clash’ın ilk tanıtımından sonra (2018) hele şükür Riot Clash modunun bu ay içerisinde hatta iki hafta içerisinde çıkıp yapacağını söyledi.

 Riot’un açıklamasına göre Clash iki hafta içerisinde 22 Şubat’ta resmi olarak yayınlanacak. Bu oyun modunun, oyunculara kendi takımlarını oluşturtup sunucuları doldurtacak kadar tutarlı olması gerekli ki harcadıkları süreye değsin.

Henüz modun çıkışı hakkında çok detaylı bilgi verilmese de bugün yayınlanacak Patch notlarında daha fazla detay verilecektir. Yani bir sonraki güncelleme de Clash butonu aktif olabilir ve oyuncular arkadaşlarını davet edip takımlarını kurabilir.

Riot, League Topluluğuna Clash’ı tanıtalı tam olarak 2 yıl oldu ve çok sayıda oyuncu amatör turnuvalarda oynama ve ödül kazanma heyecanıyla yanıp tutuştu. Ancak, bu heyecan yavaş yavaş hayal kırıklığına dönüştü çünkü çeşitli teknik ve sunucu problemlerinden dolayı oyunun çıkışı ertelendi.

Riot’un son Clash modu testleri, modu resmi olarak yayınlayacak kadar başarılı ama bazı küçük problemler de var. Neyse ki geliştiricilerin bu konudaki özgüvenleri tam.

via: dotesports