Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Caner “Jhonnie” Güngörür, Riot Games’e veda etti!

Caner “Jhonnie” Güngörür, Riot Games’e veda etti!

Türkiye’de espor sunucusu deyince aklan gelen isimlerin başında yer alan Caner “Jhonnie” Güngörür Riot Games’e veda ettiğini açıkladı. Geçen sene Temmuz ayında Rift Rivals finali ile jübilesini gerçekleştiren Jhonnie aradan geçen bir senenin ardından Riot Games’den tamamen ayrıldı. Sosyal medya üzerinden ayrıldığını açıklayan Jhonnie şunları söyledi:

“Selamlar gençler, sizlere bir duyurum olacak.

Altı senedir büyük bir zevkle ve şevkle sürdürmekte olduğum Riot Games kariyerim bugün itibariyle sona ermiş bulunmakta. Bu süre zarfında mükemmel dostluklar, anlar ve anılar edindim, bunların en başında da sizler varsınız. Bu mükemmel yolculukta bana eşlik eden başta sizlere sonrasında ise mevcut ve eski Ritocanlar, sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bundan sonraki dönemde bir süre boyunca dinlenme ve yayınlar ile devam etmeyi planlıyorum. Sonrasında neler olur, onu hep beraber göreceğiz ama merak etmeyin sizleri haberdar edeceğim 🙂 Eh ne demiştik, “Her son yepyeni bir başlangıçtır”, hepiniz çok seviliyorsunuz!”

Jhonnie ve Glandal olarak tanıyıp sevdiğimiz ikiliden Uğur “Glandal” Ülger, Riot Games’den daha önce ayrılmıştı. House of Gamers gibi programlarda sunuculuk yapan Glandal en son Blizzard ile anlaşmıştı. Jhonnie’nin benzer bir yoldan geçip geçmeyeceği ilerleyen günlerde belli olacak.