Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Call of Duty: Warzone için yeni sezon haritası ortaya çıktı

Call of Duty: Warzone için yeni sezon haritası ortaya çıktı

Şu anda milyonlarca oyunsevere ev sahipliği yapan ve Call of Duty Warzone için yeni sezonun fragmanının paylaşıldığı ortaya çıktı. 5. sezon fragmanı olarak ortaya çıkan video şu anda gündem olmuş durumda. YouTube üzerinde sızdırılan fragmanda haritaya gelecek önemli bir değişikliğe yer veriliyor.  Warzone çıktığı günden beri yoğun bir oyuncu kitlesine sahip ve rekorlar da kırmış versiyon.

Oyuncuların mevcut Call of Duty dünyasında popüler olan Battle Royale modunda oynamalarını sağlayan Warzone, yakın bir zaman içinde yeni sezonun içine giriyor.

Her sezon öncesi olduğu gibi 5. Sezon öncesi de Activision yeni bir fragman yayımlanyacaktı ancak resmi olarak yayımlanmadan öncesinde fragman sızdırıldı. The Gaming Revolution adlı sızıntılarıyla bilinen YouTube kanalı, Call of Duty: Warzone'un 5. sezon fragmanını paylaştı. Bu videoda yalnızca oyunun fragmanı değil aynı zamanda oyuna gelecek yenilikler ve çıkış tarihi de ortaya çıktı.

Oyunun yeni sezonu fragmana göre kullanıcıların karşısına 5 Ağustos 2020 tarihinde çıkacak. Fragmanda bir süredir söylenti olarak kalan loot trenleri gerçek olacak gibi duruyor. Söylentiyi ortaya VGC ise  Verdansk Stadyumu'nun da sonunda açılacağını da bildirmişti.

Oyunun sızdırılan ancak kısacak olan fragmanını sizler için aşağıya ekliyoruz: