Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone beklenen güncellemeyi aldı

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone beklenen güncellemeyi aldı

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone için beklenen güncelleme geldi. Bu güncelleme ile birlikte oyunlarda bazı değişiklikler oldu bu değişikiliklerden en belirgin olanı ise şüphesiz artık 200 oyunculu modun oyunculara sunuluyor olması. 

Activision ve Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone için yeni bir güncelleme daha yayımladı. Her platform için aynı zamanlarda yayımlanan bu güncellemeler, Battle Royale modunu daha eğlenceli hale getirecek 200 oyunculu modu nihayet geldi. Bir süredir konuşulan ve gelmesi beklenen bu güncellemenin toplam boyutu 60 GB'a kadar çıkıyor. Call of Duty: Modern Warfare için indirmeniz gereken dosya boyutu 22 GB ve 36 GB arasında değişiyorken, Call of Duty: Warzone için 22 GB ve 30 GB arasında bir boyut ile kullanıcılara sunuluyor. 

Bu noktada gelen güncellemeler dev boyutlarıyla dikkat çekiyor desek yanlış olmaz. Oyunlara bu güncellemeler ile gelen yeniliklerin bazıları şu şekilde: Yeni güncelleme ile Cheshire Park adı verilen yeni bir harita oyuna eklendi. Roze adında yeni bir operatörün yanında Rytec AMR adıyla yeni bir silahın yanı sıra Juggernaut Royale ve Team Defender olmak üzere iki mod ve Supply Run Contracts de eklendi.

Call of Duty: Warzone için eklenen Juggernaut Royale modunda, farklı şeyler karşımıza çıkıyor. Ekibin bayrak taşıyan üyesine saldırmanız gereken bu oyun modu ilginç görünüyor.