Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bursaspor, Vadi’ye inmeye hazır

Bursaspor, Vadi’ye inmeye hazır

2018 YL’yi şampiyon bitiren McM TCL’e yükselmişti. Ekip, şampiyonluktan kısa bir süre sonra ise faaliyetlerini durduracağı duyurmuş ve akıllara olası “slot” satımı gelmişti. Galatasaray ve bir iddia ile Bursaspor bu slotun en büyük iki talibiydi. Nitekim spekülasyonlar bir süre sonra yerini hakikate bıraktı ve slotu Bursaspor satın aldığını resmen duyurdu.

N’asıl bir kadro oluşturacağı bilinmezken ligin başlamasına 3 hafta kala Bursaspor da kadrosunu resmileştirdi. Türk izleyicisinin rotasına Enatron transferi ile giren KlikTech’ten de iki oyuncu çeken takım jungle ve mid Stefan ile Milica’yı yerleştirdi. İkilinin geride bıraktığımız mevsimi birlikte geçirmesi ise takım için büyük bir şans. Sinerji oluşturmakla zaman kaybetmeyecek olan iki koridorun haritaya doğrudan etki etmesi bekleniyor. Öte yandan top için soloq bir oyuncusu olan RagnerDOG’u getirmek istediği, botta ise Hades ve Tolerant’ın konuşlandırıldığı gelen bilgiler arasında. Koç koltuğunda ise McM’in başarısındaki mimar Turkint0r oturuyor.

Metayı oynamayı zaman zaman kendi metasını yaratmayı seven koçun oldukça genç kadrosu ile TCL’de neler yaratacağına hep birlikte tanıklık edeceğiz.