Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Brezilya’da son bilet için kıyasıya rekabet sürüyor

Brezilya’da son bilet için kıyasıya rekabet sürüyor

Brezilya'da son bilet için kıyasıya rekabet sürüyor

CBLOL 2019 Yaz liginin son haftasına girilmeden finallere kalacak 4 takımın 3 tanesi şimdiden belli oldu. Haftasonu son maçları oynanacak ligde son finalist olmak için 4 takım kıyasıya mücadele içerisinde. Dördüncü sıradaki CNB esports Club'ın 9 galibiyeti bulunurken, Kabum! esports-Uppercut Esport-Vivo Keyd'in 8 galibiyeti var ve her takımın matematiksel olarak şansı devam etmekte.

Flamengo eSports

Tartışmasız ligi domine eden tek takım diyebiliriz. Sadece bir mağlubiyetle son haftaya giren takım en büyük şampiyon adayı. brTT ve Goku önderliğinde MSI'a katılıp globalde de kendini görmek isteyen takım neler yapacak bekleyip göreceğiz.

 

INTZ e-Sports

Lig boyunca Flamengo dışında sadece Vivo Keyd'e boyun eğen INTZ, muhtemelen ikinci favori takım. Fakat lider olmak istiyorlarsa Flamengo karşısında mucize yaratmaları gerekecek.

Redemption Esports POA

Ligi üçüncü ya da dördüncü sırada bitirmeyi garantileyen takım yarı finallerde eşleşeceği iki takımı da lig boyunca yenemedi. Gösterdikleri güzel performansa rağmen üst seviyedeki takımlara karşı pek fazla varlık gösteremeyen POA, kaderine boyun eğmemek için neler yapacak göreceğiz.