Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bluff, OZ Gaming’e transfer oldu!

Bluff, OZ Gaming’e transfer oldu!

CK'de güçlü kadrosuna rağmen kötü sonuçlar alan OZ Gaming, ormancı Bluff ile anlaşıldığını duyurdu.

Sezon başında RockHead ismiyle CK Elemeleri'ne katılan takım, lige çıkamasa da OZ Gaming tarafından satın alındı ve bir şans daha elde etti. İkinci şansı da pek iyi kullanamayan beşli ligin son sırasına demir attı. OZ Gaming, kadroyu güçlendirmek adına ilk olarak CLG'den ayrılan Crown ile anlaşmaya vardı. Çiçeği burnunda organizasyon, ormanda da değişikliğe gitti. Ekip, son olarak RunAway forması giyen Bluff ile anlaştı. 

Profesyonel sahneye iffy ismiyle katılan ormancı, şu sıralar Bluff olarak tanınıyor. MVP'de 1 mevsim geçirdikten sonra bir süre herhangi bir takımla anlaşmayan oyuncu RunAway'in CK Elemeleri'nde boy gösteren iddialı kadrosunda yer aldı. Tabii Crush'ı kesemedi ve hiçbir maçta oynamadı. OZ Gaming'in bu transferle birlikte ormancı havuzunu 3'e çıkardığını belirtmek gerek. Bu sayede pozisyon için rekabet de elbet artacaktır.

VSG'nin CK slot'unu satın alan OZ, SoaR, BroCColi, Ian, Pilot ve Motive'den oluşan beşlisini duyurdu. CK Elemeleri'nde çok iyi oynayamayan bu isimler sezona da bir hayli kötü başladı. İlk 6 maçını kaybeden OZ Gaming, bu mevsim toplam 8 maça çıktı ve yalnızca 2 galibiyet alabildi. Geçtiğimiz günlerde yapılan Crown transferiyle takımın daha iyi bir performans sergilemesi bekleniyor. Orman rotasyonunda ise 3 oyuncu var. Bluff'ın Vadi'ye inip inmeyeceği belirsizliğini sürdürüyor.