Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BLAST Pro Series’in ilk maçları dün oynandı! İşte dün başlayan efsane turnuvadan önemli notlar

BLAST Pro Series’in ilk maçları dün oynandı! İşte dün başlayan efsane turnuvadan önemli notlar

Türkiye’nin ilk uluslararası espor turnuvası BLAST Pro Series CS:GO turnuvasında ilk gün maçları dün oynandı. Temsilcimiz Space Soldiers ile birlikte Astralis, Cloud9, MIBR, NiP, Virtus.pro’nun yer aldığı ve 250.000 DOLAR ödül havuzunun olduğu dev turnuvada takımlar ikişer maç oynayarak ilk günlerini tamamadı.

Seyirciye kapalı gerçekleşen ilk günün sonuçları şu şekilde:

NiP 15-15 MIBR
Cloud9 13-16 Virtus.pro
Space Soldiers 6-16 Astralis
Space Soldiers 16-13 NiP
MIBR 16-9 Cloud9
Virtus.pro 3-16 Astralis

Dev takımların yer aldığı turnuvada temsilcimiz Space Soldiers ilk günü 1 galibiyet ve 1 mağlubiyetle tamamladı. Turnuvada asıl heyecan bugün Ülker Spor Salonu’nda yaşanacak. Seyirciye açık olarak gerçekleşecek bugünde takımlar kalan üçer maçını oynayacak ve puan durumunda ilk iki sırada yer alan takımlar BÜYÜK FİNALE çıkacak. Ayrıca turnuvayı 3. sırada tamamlayan takım 4,5, ve 6. sırada bitiren takımlardan birini seçerek 1vs1 şeklinde 5 maçlık bir gösteri maçına çıkacak!

Şampiyonun 125.000 dolar kazanacağı efsane turnuvada Flank Esports olarak biz de yer alacağız. Türk CS:GO sahnesinin yıldız simalarından Özgür ‘root’ Alagül ile gün boyu sohbetler, röportajlar yapacağımız dev turnuvayı kaçırmayın!