Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Beşiktaş Esports’un Yaz Mevsimi kadrosu belli oldu

Beşiktaş Esports’un Yaz Mevsimi kadrosu belli oldu

Novachrono, Elramir, stillnumb, Rate ve Efias'tan oluşan Beşiktaş Esports kadrosunun koçları Nova ve Doctor olarak açıklandı.

2020 sezonuna genç bir akdroyla giriş yapan Beşiktaş Esports, beklentilerin altında kaldı. Play-off'lara kalamayan ekip bu performansın ardından sezon arasında birçok oyuncusuyla yolları ayırdı. Yeni bir kadro üstüne yoğunlaşan Beşiktaş Esports, Novachrono, Elramir, stillnumb, Rate ve Efias'tan oluşan Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu. Aynı zamanda koç Nova'yı bırakmayan ekip ikinci koç olarak Wildcats'ten Doctor ile anlaşmaya vardı.

Elramir, stillnumb ve Rate geçtiğimiz mevsim VFŞL'de boy göstermiş oyuncular. Yerli çekirdeğini bu 3 isimden oluşturan Beşiktaş Esports, Elramir transferiyle oyunu büyük bir kısımda ormancını yönetmesini istiyor. Genç oyuncunun daha önce yer aldığı takımlarda oyun içi kararlarıyla tanındığı biliniyor.

Yabancı oyuncular Novachrono ve Efias ise ligimize yeni katıldı. Üst koridor Novachrono daha önce genellikle Almanya ve Avusturya merkezli takımlarda forma giydi. Ukraynalı destek Efias'ın son oynadığı takım ise MnM Gaming.

Beşiktaş'ın Yaz Mevsimi kadrosuyla neler yapacağını merakla bekliyoruz.

Photo Credit: Beşiktaş Esports