Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Beşiktaş Esports, Novachrono ile yolları ayırdı!

Beşiktaş Esports, Novachrono ile yolları ayırdı!

Mevsime hızlı bir başlangıç yapıp düşüşe geçen Beşiktaş Esports, fabFabulous transferinin ardından Avrupalı üst koridor Novachrono ile yolların ayrıldığını duyurdu.

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'ne hızlı bir başlangıç yapan Beşiktaş Esports çıktığı ilk altı mücadeleden zaferle ayrıldı. Bunun üstüne düşüşe geçen ekip durumu düzeltmek için üst koridorda değişikliğe gitti ve tecrübeli isim fabFabulous ile anlaşmaya vardı. Fab'ın gelişiyle performasını arttıran ekip, mevsimin başında kadrosunda yer alan Avrupalı üst koridor Novachrono ile yolları ayırdığını duyurdu.

Kısmen yeni bir oyuncu olan Novachrono Beşiktaş Esports forması giymeden önce genelde Avrupa'nın amatör takımlarında boy gösterdi. Prime League ve Premier Tour gibi organizasyonlarda boy gösterdi ancak elle tutulur bir başarı elde edemedi. Beşiktaş'a gelmeden önce birçok eleştiri almış ancak gayet iyi performanslar sergileyip herkesi yanılttı. Beşiktaş'ın kötü gidişatının ardından yedeğe çekildi ve yerine deneyimli isim fabFabulous geldi.

Novachrono'nun burada sergilediği performansıyla yerel liglerden teklif alması mümkün.