Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri HolyPhoenix, 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı!

HolyPhoenix, 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı!

Geçtiğimiz mevsim Fenerbahçe ile Kış Mevsimi şampiyonluğu yaşayan tecrübeli nişancı HolyPhoenix, 1907 Fenerbahçe Espor'dan ayrıldı.

HiRit, Mojito, Blue, HolyPhoenix ve Farfetch ile iyi bir sinerji yakalayan 1907 Fenerbahçe Espor 2020 Kış Mevsimi'ni şampiyon tamamladı. Yaz Mevsimi'ne girilirken Sacre ve Japone ile anlaşan ekip çıktığı on maçta beş galibiyet beş mağlubiyet gördü. Bu sonuçların ardından eski oyuncusu Hades'i geri getiren Fenerbahçe'nin HolyPhoenix ile yolları ayırması bekleniyordu. Bugün resmi açıklama geldi ve Holy FB'den ayrıldı.

Bölgemizin en kariyerli nişancılarından biri olan HolyPhoenix geçtiğimiz sezon Royal Youth'ta yaşanan sıkıntılı dönemin ardından 1907 Fenerbahçe Espor'a transfer olmuştu. Burada bir şampiyonluk yaşadı ve bu mevsimin yarısında yedeğe çekildi. Holy bu dönemdebirkaç tweet attı ve buradan Hades dedikodularının doğru olduğu anlaşıldı.

Tecrübeli nişancının kontrat veri tabanıdna herhangi bir takımla sözleşmesi bulunmuyor. Neler yapacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.