Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rhioni, Dark Passage’a transfer oldu!

Rhioni, Dark Passage’a transfer oldu!

Riot Games kontrat veri tabanına göre Dark Passage, nişancı Rhioni ile anlaşmaya vardı.

Her mevsim güçsüz gözüken kadrolarla iyi işler başaran Team Aurora, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'nde iyi performanslar sergileyemedi. Bunun üstüne kadroda yer alan birçok oyuncu takımdan ayrıldı ve Aurora yoluna genç oyuncularla devam etti. Mevsimin başından beri kadroda olan tek isim Rhioni, Riot Games kontrat veri tabanına göre ekipten ayrılan isimlerden biri oldu. Son dönemlerde alt koridora takviye yapması beklenen Dark Passage, genç nişancıyı transfer etti.

Profesyonel oyunculuk kariyerine geçtiğimiz sezon Galatsaray Espor Akademi ile başlayan Rhioni, 2020 Kış Mevsimi'nin başında Team Aurora'ya transfer oldu. Takımıyla birlikte mevsimin ilk haftasında kağıt üstünde çok iyi bir kadroya sahip olan Papara SuperMassive'i mağlup etti ve ilerleyen haftalarda yedeğe çekildi. Black ile anlaşan Team Aurora yoluna Rhioni'ye as takımda şans vermedi.

Dark Passage genç kadrosuna göre iyi sonuçlar alıyor. Alt koridorda birkaç sorun yaşayan ekibin nişancı transferi gerçekleştirmesi bekleniyordu. Bu ismin HolyPhoenix olabileceği konuşuldu ancak Riot Games kontrat veri tabanına göre DP'nin yeni nişancısı Rhioni oldu. Bakalım bu transferle birlikte takımın performansı ne yönde değişecek?