Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BBL Esports oyuncusu AsLanM4shadoW ile röportaj yaptık!

BBL Esports oyuncusu AsLanM4shadoW ile röportaj yaptık!

BBL Esports'un oyuncularından AslanM4shadoW, Flank Esports'un sorularını sizler için cevapladı!

VCT 2021 Stage 1 Masters kaldığı yerden hız kısmeden devam ediyor. Turnuvanın ikinci gününün ardından BBL Esports oyuncusu AslanM4shadoW ile kısa bir sohbet gerçekleştirdik. BBL, gruptaki ilk maçında Cyber Skull Esports'u 2-0 ile geçerek liderlik koltuğuna oturmuştu. Bugün ise ikinci sırada yer alan Futbolist ile grup aşamasını lider tamamlamak için mücadele edecek. Bu mücadele öncesinde, ikinci gün sonunda Aslan ile yaptığımız kısa röportajı aşağıda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!

FPL’de oynarken bir anda Valorant’a geçme kararı aldın, bu geçiş sürecinden bahseder misin?

Bu oyunun geleceğinden haberim vardı planlarımı ona göre çizdim, oyunun gelecekte popüler olacağını düşünüyorum bunun sebebi de Riot gibi bir firmanın işin içinde olması.

 

BBL Esports olarak yurt dışı turnuvalarda şansınızı nasıl görüyorsun? Sence bu takımın tavanı ya da en yüksek potansiyeli ne?

Yurt dışı turnuvalarda şansımızı çok yüksek görüyorum, yaptığımız antrenmanlar çok olumlu geçiyor, yurt dışında kendimizi en iyi şekilde gösterebileceğimize inanıyorum.

Kariyer hedeflerinden bahseder misin? Yurt dışında oynamak gibi bir planın var mı?

Yurt dışında oynama gibi bir planım yok BBL Esports beni kovana kadar BBL altında oyun hayatıma devam etmek istiyorum. Kişisel hedefim ise BBL ile Avrupa şampiyonu olmak, ardından Dünya şampiyonu olmak.

 

Dışarıdan gözlemlediğimiz kadarıyla takım içinde çok pozitif bir hava var. Kişisel olarak takım arkadaşlarınla olan uyumundan bahsedebilir misin?

En eskiden beri tanıdığım Batuhan ve Hüseyin ile iletişimim baya kuvvetli. Daha sonradan tanıdığım Semih ve Kerimhan ile de bu yakın zamanda sanki on yıllık arkadaşmışız gibi bir iletişime sahibiz.

 

Valorant ve CS:GO hakkında kısa bir kıyaslama yapmanı istesek, sence en önemli farklılıklar ve benzerlikler ne?

Bu kıyaslamayı şöyle yapabilirim, Valorant daha öngörülemez bir oyun, ihtimaller daha açık, CS:GO daha 'basic' aimi kuvvetli olanın kazandığı bir oyun.

Sorularımızı cevapladığı için Ali Osman'a teşekkür ederiz. VCT Stage 1 Masters'da bugün oynanacak mücadelelerin ardından Yarı Final eşleşmeleri netleşecek. BBL Esports'un bugün rakibi grubun bir diğer dişli ekibi Futbolist. İki takıma da şimdiden başarılar diliyoruz, iyi olan kazansın!