Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bayram harçlığı ile satın alabileceğiniz oyunlar

Bayram harçlığı ile satın alabileceğiniz oyunlar

Bu bayramı geleneksel bayramlardan biraz farklı yaşıyoruz, bu doğru. Toplayacağınız bayram harçlığı miktarı azalsa da harçlık harçlıktır. Elinize geçen parayla hangi oyunu almalısınız, işte bu yazı bu konuda size yardım edecek. Sonuçta oyun firmaları ellerini ovuşturmuş sizin paranızı harcamayı bekliyor.

Control

27 Ağustos 2019’da piyasaya sürülen Control, ilk gösterildiği tarihten bu yana oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı. En iyi sanat yönetimi gibi ödüllerin sahibi olan oyun, bu dikkatin karşılığını verenlerden. Alan Wake, Max Payne gibi zamanın en iyi oyunlarını yapan Remedy, Control’de de iyi bir iş çıkarmış. İyi çatışma dinamikleri, görsel açıdan yeterliliği ve özel güç kullanımının keyifli olmasıyla Control'e bir şans vermenizi tavsiye ediyorum. Oyun, Epic Games Store’da şu anda 49,50 TL’ye satışta.

Assassin’s Creed Odyssey

Origins ile birlikte farklı bir yola giren Assassin’s Creed serisi, Odyssey ile birlikte bu yolun da çok güzel olduğunu bizlere götürüyor. Antik Yunan’ı dibine kadar bize yaşatan Assassin’s Creed Odyssey, görselliği olsun, hem kara hem deniz savaşı dinamikleri olsun sizlere keyifli bir zaman sunuyor. Buna ek olarak OYUN BİTMİYOR KARDEŞİM!! O kadar geniş ki ve haritada yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki oyun gerçekten bitmiyor. Alın, doya doya oynayın. Assassin’s Creed Odyssey şu anda Epic Games Store’da indirimde ve 88,77 TL’ye satışta. Epic’in verdiği ücretsiz oyunu alırsanız, hesabınıza 60 liralık indirim kuponu tanımlanıyor. Bu kupon ile birlikte oyunu 28,77 TL gibi cüzi bir miktara alabilirsiniz.

Hades

Hades, 2018 yılında Supergiant Games tarafından piyasaya sürüldü. Bastion, Transistor gibi sevilen oyunların mucidi Supergiant, Hades’te de kullanıcılar tarafından geçerli not aldı. İzometrik bir kamera açısıyla oynadığımız oyun, rogue-lite türünün en iyi örneklerinden. Öldüğünüz zaman kazandıklarınızın birçoğunu kaybettiğiniz ve başa döndüğünüz ama her yeni denemede farklı kazanımlar elde edebileceğiniz oyunda Hades’in oğlu Zagreus’u kontrol ediyoruz. Zagreus’un tek isteği ise Tartarus Labirenti’ni aşıp, diğer tanrıların yanına yerleşmek. Hades, şu anda Epic Games Store’da indirimde ve 32 TL’ye satışta.

Human: Fall Flat

Arkadaşlarınızla çerezlik oynayabileceğiniz, girdiğinizde çok fazla eğlenebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Human: Fall Flat tam sizlik. Jöle kıvamındaki insanları yönettiğimiz oyunda, zamana karşı bulmacalar çözmeye çalışıyoruz. Özellikle arkadaşlarınızla oynarken öyle sahnelere tanık edeceksiniz ki gülmekten oyunu oynamaya zaman ayıramayacaksınız. Human: Fall Flat şu anda Steam’de indirimde ve 9,60 TL’ye satışta.

BONUS: The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

Normalde Witcher 3’ü bu listeye yazmayacaktım ama OYUNU YİNE 22 LİRAYA DÜŞÜRMÜŞLER. OYNAMAYAN KALMAMIŞTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM AMA HALA OYNAMADIYSANIZ GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ OYUNLARDAN BİRİ OLAN WİTCHER 3’Ü ARTIK ALIP OYNAR MISINIZ. TEŞEKKÜRLER.