Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bani’nin yeni adresi belli oldu

Bani’nin yeni adresi belli oldu

Washington Justice koç ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Houston Outlaws takımında support rolünde yer alan Chris “Bani” Banell organizasyona asistan koç olarak katıldı. Bani, takımdaki üçüncü asistan koç olarak.

Overwatch League’in iki sezonunda da Houston Outlaws forması giyen Bani, ana support olarak görev almıştı. Bu sezon arasının başında takımdan gönderilen oyuncunun bir veteran olduğundan bahsetmek gerekiyor. Overwatch sahnesinde en başından beri yer alan Bani, daha önce Gale Force Esports ve FNRGFE takımlarında da yer almış, Overwatch World Cup’ta iki yıl boyunca Team Canada’nın support oyuncusu olmuştu.

Washington Justice sezon arasında önemli değişiklikler yapmaktan çekinmedi. 2019 Overwatch League sezonunun tamamlanmasıyla beraber organizasyon tüm koç ekibini takımdan gönderdi. Bundan kısa bir süre sonra ise takım Los Angeles Gladiators koçu Seetoh “JohnGalt” Jian Qing’i ana koç olarak organizasyona dahil etti.

Justice, koç ekibini yavaş yavaş tekrar oluşturdu. Overwatch Contenders takımı XL2 Academy’nin koçluğunu yapan Joon “Wiz” Lee Hae asistan koç olarak ekibe dahil olurken eski Hangzhou Spark asistan koçu Han “Sup7eme” Seung-jun ise performans koçu olarak transfer edildi. Bani’nin transferiyle Justice’in koç ekibi kadrosu da tamamlanmış oldu.