Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BalKhan Kimdir?

BalKhan Kimdir?

BalKhan Kimdir?

 

Choi “BalKhan” Hyun-jin, Kore’li oyuncu Avusturalya Liginde ormancı rolüyle espora başlamıştır. Genç ve yetenekli oyuncu, MSI’da izlediğiniz Bomber’s takımından bu sezon Galatasaray Espora transfer oldu. İkinci takımı olan Galatasaray Espor ile Yaz Mevsimi’nde izleyeceğimiz oyuncu çok fazla tecrübeli olmamasına rağmen bu sezon hem OPL’de hem de MSI’da kendini çok net gösterdi.

 

Oyuncunun Avusturalya Ligi’ndeki son mevsiminde oynadığı maçlara göre hazırlanan Flank Fantezi Ligi kartına göz atalım;

 

Şampiyon tercihlerine göre BalKhan;

Tüm kariyeri boyunca oynadığı en iyi şampiyonlar;

Lee Sin: 4 oyun 4 galibiyet

Kha’Zix: 4 oyun 4 galibiyet

Tüm kariyeri boyunca oynadığı en kötü şampiyonlar;

Toplamda çıktığı 30 profesyonel maçta sadece 3 kez kaybetti.

 

Kişisel Analiz; belki de sezonun yapılmış en iyi transferleri arasına girecek bir hamle. MSI gruplarında izlediğimiz gibi bir oyun oynamaya devam ederse adından çok fazla söz ettirecek bir ormancı olur. Geldiği Avusturalya Ligi çok fazla rekabet içermesede, BalKhan takımda sivrilen oyuncu olmayı başarıyor. Dil bariyerinin de olmağı oyuncu bence bu sezon Galatasaray Espor’a çok olumlu etki edecek.Ayrıca oynadığı şampiyonların genelde yüksek öldürme sayısına ulaşan şampiyonlar olması puan açısından çok avantajlı. Detaylı istatistik incelemesi yapıldığında oyuncunun KDA’sının da çok iyi olduğunu görebilirsiniz.

 

Flank Fantezi Ligi nedir?

League of Legends oyunun fantezi ligi olan Flank fantezi liginde, Türkiye ve dünyadaki oyuncuların kartlarını, mağazadan Flank puanlarınız ile satın alabilir, kendi takımınızı kurabilirsiniz.

Kendi takımını kur, şampiyon ol, zaferin tadını çıkar!

https://www.flankesports.com/fantezi-ligi