Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bahçeşehir SuperMassive üst koridora Armut’u transfer etti

Bahçeşehir SuperMassive üst koridora Armut’u transfer etti

2020 sezonu için kadrosundaki oyuncuları yavaş yavaş açıklamaya başlayan Bahçeşehir SuperMassive, üst koridor için geçtiğimiz yılı Royal Youth’ta geçiren Armut ile anlaştı.

VFŞL’nin en başarılı takımlarından birisi olan SUP, Yaz Mevsimi’ni Royal Youth’a kaybetmiş ve Worlds şansını elde edememişti. Takımın üst koridoru ise çok uzun zamandır Fabfabulous’a emanetti. Bir süreliğine rolünü Thaldrin ile paylaşan deneyimli oyuncu, geçtiğimiz mevsim SUP’un en istikrarlı oyuncularından birisi olmasına rağmen değişiklik ihtiyacından ötürü takımdan ayrıldı.

SUP’un üst koridor için Armut’u tercih etmesi ise şaşkınlık yaratmadı. Organizasyonun her mevsim şampiyonluk için iddialı bir kadro kurma geleneğinden ötürü üst koridora yüksek profilli bir oyuncu transfer edileceği tahmin ediliyordu.

2018 yılında Broken Blade ile ligimizin en iyi üst koridoru olarak gösterilen Armut’un da tıpkı BB ve Closer gibi yurt dışına gideceğine kesin gözüyle bakılıyor. Hala eksikleri bulunan ve tam olarak kendisini göstermeyi başaramayan Armut’un SUP’ta bunun için bir kez daha fırsat bulacağını söylemek mümkün.