Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bahçeşehir SuperMassive, Koreliler ile yollarını ayırdı

Bahçeşehir SuperMassive, Koreliler ile yollarını ayırdı

Ligimizin başarılı takımlarından Bahçeşehir SuperMassive orta koridor oyuncusu Frozen, destek rolündeki Wolf ve koçu Vical ile yollarını ayırdı. Sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan SUP, Koreliler’e tek tek teşekkür etti ve başarılar diledi.

Orta koridor oyuncusu Frozen, daha önce ülkemizde 1907 Fenerbahçe Espor forması giymiş ve burada mevsim şampiyonluğu yaşamıştı. Aralık 2018’de SUP’a dahil olan Frozen, burada herhangi bir başarı elde edemedi. Her iki mevsimde de Final gören oyuncu iki defa üst üste SUP ile final kaybetti. Öte yandan Frozen’ın 1907 FB’deki döneminden daha keskin ve etkili bir şekilde performans sergilediğini belirtmek gerekiyor.

Öte yandan Wolf’un SUP’a transferi büyük bir sürprizle karşılanmıştı. SKT ile Worlds şampiyonluğu yaşayan ve çok değil, henüz iki yıl önce dünyanın en iyi destek oyuncusu olarak gösterilen Wolf da tıpkı Frozen ve koç Vical gibi aynı zamanda SUP’a dahil oldu. Tüm taraftarların Wolf’tan beklentisi yüksek olsa da oyuncu beklenilenin çok altında kaldı. Özellikle Yaz Mevsimi’nde oyuncunun kariyerinin en kötü dönemini geçirdiğini belirtmekte fayda var.

Korelileri ile yollarını ayıran SUP’un bir sonraki hamlesinin ne olacağı merakla bekleniyor. Zira hem orta koridorda hem de alt koridorda takımın büyük bir boşluğu bulunuyor. Aynı şekilde takımın koç olarak kimi getireceği konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.