Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galakticos nişancısını açıkladı

Galakticos nişancısını açıkladı

Daha önce ülkemizde HWA forması giyen Emtest, Galakticos’a transfer oldu. Takım transferi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Geçtiğimiz yılı oldukça kötü bir şekilde geçiren Galakticos, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. İlk olarak xKenzuke’yi takıma kattığını duyuran ekip, ardından üst koridora SUP’tan ayrılan Luana’yı transfer etmişti. Takımın bir sonraki transferi ise nişancı rolünde gerçekleşti.

2017 yılında HWA forması giyen Emtest, Cognac ile alt koridor ikilisini oluşturmuş ve ortalamanın üzerinde bir performans sergilemişti. HWA o mevsim ligi dördüncü bitirerek playofflara çeyrek finalden başlamış fakat 1907 FB’ye elenmişti. Takım, lig sisteminden ötürü o mevsim playofflarda oynamasına rağmen Yükselme Ligi’ne düşmek zorunda kalmıştı. Şampiyonluğa oynayacağı düşünülen ekibin ligden düşmesi ise Emtest adına oldukça talihsizdi.

Son olarak K1ck forması giyen Emtest, takımla LPLOL finalinde mücadele etmiş fakat şampiyonluğa ulaşamamıştı. Uzun bir aradan sonra lige geri dönen oyuncunun Galakticos formasıyla neler başaracağı merakla bekleniyor.