Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Av Mevsimi serüveni tüm hızıyla devam ediyor

Av Mevsimi serüveni tüm hızıyla devam ediyor

Birbirinden sevimli petler, at eğitme ve çiftleştirmede EXP bonusu ve Av Mevsimi tüm hızıyla Black Desert Türkiye & MENA’da devam ediyor. Maceracılar, 16 Ekim 2019’a kadar Av Mevsimi’ndeki etkinliklerde birbirinden değerli hediyeler kazanacak.

Sonbahar nihayet geldi çattı! Yeni sezon kutlamalarıyla Black Desert Türkiye & MENA, Maceracıların sonbahar serüvenlerini unutulmaz kılmak için özel ödüller dağıtmaya başladı. Maceracılar, Black Desert Türkiye & MENA Av Mevsimi’nin ikinci haftasının tadını çıkarırken, evcil pet dostlarıyla özel bir bağ kurmayı deneyimleyecek.

Birbirinden sevimli petler için yeni görevler eklendi

Maceracılar, sonbahar serüvenlerine oyun içi petleriyle birlikte birbirinden eşsiz ödülleri kazanarak başlayacak. Üstelik sevimli yeni petlere sahip olabilecekleri üç yeni görev de oyuna eklendi. Bunlar: Bartali’nin Kaba Tüylü Köpeği, Kalis Delphe Şahini, Bareeds Junaid Kedisi

At eğitme ve çiftleştirme de EXP bonusu

16 Ekim 2019 tarihine kadar, at eğitme ve çiftleştirme, ekstra yüzde 50 Binek EXP ve yüzde 100 Eğitim EXP sağlarken, ayrıca daha üst aşama at sahibi olma şansını da artıracak. Maceracılar eğer 15 seviye ve üzerinde bir ata sahiplerse, köylerde bulunan Ahır Behçisi NPC’lerine giderek, İmparatorluk Teslimatı gerçekleştirebilecek. 

Av Mevsimi, 16 Ekim 2019’a kadar etkinliklerle devam ediyor

Dönem boyunca kazanılan ödüllerin bereketini artırmak için, Av Mevsimi 16 Ekim 2019’a kadar sürecek ek bir etkinlik ile devam edecek. Etkinlik boyunca avcılık, toplama ve balık tutma becerilerini deneyimleyenler için, Nadir/Eşsiz Malzeme Paketi kazanma şanslarını artıracak. Tüm Maceracılar, özel yükseltme eşyalarıyla, ağzına kadar dolu Nadir/Eşsiz Malzeme Paketlerini kazanmak için yerlerini alsın. Yeni sezon başlangıcı ile birlikte Black Desert Türkiye & MENA, tüm maceracılarını kutlamalara davet ediyor.

Black Desert Türkiye & MENA hakkında daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.