Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Auto Chess’e yeni karakterler geliyor

Auto Chess’e yeni karakterler geliyor

Auto Chess, Dota 2’nin bir modu olarak Ocak ayında piyasaya sürülmüş ve erişime açıldığı günden itibaren oldukça büyük bir kitleye sahip ve bu kitleyi zaman ilerledikçe büyütmeye devam ediyor. Böyle bir başarı yakalayan oyun, bu başarıyı korumak ve hatta artırmak için güncel tutulmaya da geliştirilmeye de devam ediyor. Bu sebeple yeni yamalar ve yenilikler yapılan Auto Chess’in geliştiricisi olan Drodo Studio, Auto Chess’e yeni karakterler geleceği açıklamasını yaptı.

Twitter’dan yaptığı duyuru ile Auto Chess’e yeni karakterler ekleneceğini açıklayan Drodo Studio, karakterler hakkında detay ya da isim paylaşmadı. Ancak duyuruya eklediği fotoğraftan yola çıkarak bu karakterlerin Dota 2’de çok popüler olan Mars ve Zeus karakterleri olduğu ihtimali üzerinde duruluyor. Karakterlerin Auto Chess’te seçilmeye başlanacağı tarih net olarak belirtilmedi ama Twitter paylaşımından yola çıkarak uzun bir süreç olmayacağını düşünmek çok da yanlış olmaz.

 

New heroes coming soon pic.twitter.com/0Jpo35hLF4

— drodostudio (@drodostudio) 26 Mart 2019

 

 

 

Yeni eklenecek karakterler aynı zamanda God adlı yeni bir yarış modunun eklenme ihtimalini de düşündürüyor. Ancak bu sadece tahminden ibaret olan ve asla hakkında açıklama yapılmamış bir durum. Kesin olan tek bir şey var ki Auto Chess’in piyasaya hızlı bir giriş yaparak tüm oyun platformunu sallamış olması ve her geçen gün kitlesini de adını da büyütmeye devam etmesidir. Oyunun gidişatı düşünülünce, bu büyümeyi her geçen gün sürdüreceği de kesin durumlar arasında gösterilebilir.