Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Assassin’s Creed’in yeni oyunu Valhalla’nın tartışmalı Xbox Series X tanıtım videosu!

Assassin’s Creed’in yeni oyunu Valhalla’nın tartışmalı Xbox Series X tanıtım videosu!

Assassin's Creed Valhalla hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladıkça oyunseverlerin heyecanı doruklara ulaşıyor. Çok yakın zaman önce oyun içinden yeni görseller paylaşılmıştı. Bunun yanında dün Xbox Series X için çıkacak oyunların ilk gösterimlerinin yapıldığı bir canlı yayın yapıldı. Burada oyuncular tarafından bir süredir beklenen oyunlar olduğu gibi Assassin's Creed Valhalla da yerini almıştı. 

Oyun hakkında geliştirici ekibin de katıldığı bir sohbetin dışında oyun hakkında detaylar da yer aldı. Yaklaşık 300 bin kişinin katıldığı canlı yayında Assassin's Creed Valhalla hakkında bilinmeyen detaylardan da bahsedildi. Söz konusu canlı yayında oyunların ilk oynanış videolarının yer alacağı söylenmiş olsa da bu karşılanmadı ve Assassin's Creed Valhalla da dahil olmak üzere oyunun fragman benzeri görüntüleri paylaşıldı. 

Xbox'ın resmi YouTube kanalında yer alan videonun izlenmesi bir gün içinde 439 bin 953 kişi tarafından izlendi. Video'ya gelen asıl eleştiriler ise beğeni kısmında kendisini gösteriyor. Şu an haberin yazıldığı tarihte beğeni 5 bin 500 iken beğenmeme butonunda 6 bin 500 gibi bir rakam görülüyor. Videonun altına yapılan yorumlar da hiç iç açıcı değil. Oyunun başarısını gölgeleyecek bir şey olmasa da yine oyun hakkındaki beklentilerin değişmesine neden olacak gibi duruyor. 

Assassin’s Creed Valhalla Smart Delivery teknolojisini de kullanacak yani oyuncular oyunu bir kez satın aldıktan sonra ister Xbox One, ister Xbox Series X’te diledikleri gibi oynayabilecekler. 

İşte tartışmalı o fragman: