Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Assassin’s Creed Valhalla için ortaya çıkan 30 FPS detayı

Assassin’s Creed Valhalla için ortaya çıkan 30 FPS detayı

Assassin's Creed Valhalla için ortaya çıkan her yeni detay insanların oyun hakkında daha fazla beklentiye girmesine neden oluyordu. Şimdi yeni ortaya çıkan detaylara göre, oyunseverlerin hevesleri kursağında kalıyor. Zira Assassin's Creed Valhalla'yı Xbox Series X'te 4K 60 FPS oynanmayacak gibi görünüyor. Direkt Ubisoft'tan gelen açıklamaya göre, Xbox Series X'te beklenen performansı veremeyerek, Series X'te Valhalla'nın en az 30 FPS değerinde çalışacağını aktardı.

Oyun için geçenlerde yayımlanan ilk bakış videosu insanlar tarafından çok eleştirilmişti. Oyun içinden direkt paylaşım yapmayan şirket topa tutulmuştu şimdi ise Ubisoft yetkilileri,  Valhalla'nın Series X'te en az 30 FPS değerinde oynanabileceğini aktardı. 

Valhala için aynı zamanda Xbox Series X için hızlı yüklenme sürelerinden faydanacağı için önemli bir avantaj sağlayacak oyunculara. 30 FPS açıklaması ise eleştirildi zira oyuncular artık 60 FPS değerinin standart olmasını istiyor. Bu haberin ardından 120 FPS değerini bekleyen oyuncuların hayal kırıklığı yaşayacağını düşünüyoruz ancak oyunun çıktığında grafikleriyle ve hikayesiyle daha çok konuşulacağını düşünüyoruz.