Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Assasin’s Creed: Odyssey bir süreliğine ücretsiz oldu

Assasin’s Creed: Odyssey bir süreliğine ücretsiz oldu

Evde geçirilen zamanın artmasına bağlı olarak birçok oyun şirketi ve dijital platformlar kullanıcılara imkanlar sunuyor. Bu süreçte ya oyunlarda indirim görüyoruz ya da bir süreliğine ücretsiz hale geliyorlar. İşte bir süreliğine ücretsiz olan oyunlar arasına katılan Assasin’s Creed: Odyssey, oyunseverleri heyecanlandırmaya yetiyor.

Corona virüsü salgını sebebiyle evde daha fazla vakit geçireceklere Ubisoft’tan mesaj var: Assassin’s Creed: Odyssey 19 Mart’tan 22 Mart tarihlerine kadar PC, Play Station 4 ve Xbox One gibi çeşitli platformlardan ücretsiz olarak oynanabiliyor olacak.

Oldukça sevindirici bir haber olan bu ücretsiz versiyonlu Assassin’s Creed: Odyssey, normalde oynamak için satın almanız gerekiyordu.  Kullanıcılarla buluşan oyunun en azından bir süreliğine ücretsiz olması gerçekten çok iyi oldu.

Oyuna erişmek için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. PS4 veya PC kullanıyorsanız, oyunu direkt olarak yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer bir Xbox kullanıcıysanız, ücretsiz oynayabilmek için aktif bir Xbox Live Gold aboneliği kullanmanız gerekiyor.

Oyunu ücretsiz olarak kısa süre deneyimlemek değil de direkt satın almak istiyorsanız müjdemiz var orada da yüzde 67’lik bir indirim sizi bekliyor. Normalde 269 TL’ye satılan oyunun indirimle beraber 88,77 TL’ye düştüğünü aktaralım.