Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Apple Servisleri artık 175 ülkede kullanılabilecek!

Apple Servisleri artık 175 ülkede kullanılabilecek!

Apple kullanıcılarına sunduğu Apple Servisleri birçok ülkede kullanılıyor. Yine de bazı ülkelere yeni gelen, App Store, Apple Arcade, Apple Music, Apple Podcast'ler ve iCloud gibi servisler yeni yayımlanan bir haberle toplamda 72 ülkede daha kullanıma açılmış durumda.  

Nasıl yani 72 ülke daha katıldı diyeceksiniz, ancak gerçekten de böyle. App Store, Apple Arcade, Apple Music, Apple Podcast'ler ve iCloud gibi Apple Servislerinin yeni açıldığı ülkeler:

Afrika'da Kamerun, Fildişi Sahili, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Gabon, Libya, Fas, Ruanda ve Zambiya. Asya-Pasifik ülkeleri, Maldivler ve Myanmar. Avrupa'da ise Bosna Hersek, Gürcistan, Kosova, Karadağ ve Sırbistan bu servislere ulaşmaya başladı. 

Orta Doğu'da ise Afganistan (Apple Music hariç) ve Irak Apple Servislerine yeni ulaşıyor. Okyanusya'da Nauru (Apple Music hariç), Tonga ve Vanuatu, olarak sıralanıyor. 

Şu anda toplamda 175 ülke ve bölgede bulunan App Store, her hafta yarım milyardan fazla insanın ziyaret ettiği dünyanın en güvenli uygulama mağazası olarak kendisini konumlandırıyor. Kullanıcılarına yeni uygulamalar keşfetmelerini sağlayan App Store, 2008'de piyasaya sürüldüğünden bu yana oldukça geliştirildi ve buna bağlı olarak da kullanıcı sayısını artırdı. 

Şirket Apple Arcade platformu ile birlikte daha fazla kullanıcıya ulaşmaya başladı. Bildiğiniz gibi söz konusu platformun oyunlarını da sizler için oynamış ve incelemiştik. Ücretli bir oyun oynama platformu olan Apple Arcade, ilk bir ay ücretsiz deneme imkanı da sunuyor. Apple Servislerinin sürekli olarak geliştiriliyor olması kullanıcıların da memnuniyetini artırmaya yetiyor. 

Apple Arcade oyunları incelemelerimizi okumak isterseniz:

Karantinada oynanabilecek Apple Arcade oyunu: Spyder incelemesi

Karantinada oynanabilecek Apple Arcade oyunu: Hot Lava incelemesi

Karantinada oynanabilecek Apple Arcade oyunu: Sayonara Wild Hearts incelemesi

Karantinada oynanabilecek Apple Arcade oyunu: Assemble with Care incelemesi