Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Apex Legends ‘ın en janjanlı skinleri

Apex Legends ‘ın en janjanlı skinleri

Gerek kostüm gerek silah skinleri ile dikkat çeken Apex legends 'ta sizler için bir kaç skini incelemek istedik

Dead Heat Wingman

Wingman 'in ruhunu anlatan en güzel skin olabilir. Alev almış bir namlu üzerine çalışılan skinde açılıp kapanan üst ve alt kısımlar bulunmak. eğer bir wingman pro'su iseniz kesinlikle sahip olmak isteyeceğiniz bir skin.

Merciless Wing Wingman

İlk bakıldığında bir ışın tabancasını andırsa da üzerindeki kenar işlemeleri adeta bizi alıyor ve eski vahşi batı – uzaylı temasına götürüyor. Üzerinde bulunan altın işlemelerle göz dolduran ve wingman ağırlığına anlam katmış diyebiliriz.

The Predator RE-45

İsminin hakkını sonuna kadar veren skinlerden biri de RE-45 predator skini diyebiliriz. Bir iblisin tema olarak kullanıldığı silah aslında pek tercih edilmese de, bu skin görenlere az da olsa korku salabilir.

Lady Justice P2020

Gözleri bağlanmış ve elinde kılıç olan bir figürün adaleti temsil ettiği gerçeğini bize ismiyle yansıtan skin tam anlamıyla görsel şölen. Altın geçişleri kullanılan kadın görseli ve renk seçimleri tamamıyla bu listeye yakışır gözüküyor.

Brother Of The Blade Mozambique

İsminden tutun, detaylarına kadar benim favori skinim diyebilirim. Her detayın kapsamlı olduğu ve ahşap-altın-işleme üçlüsünün mükemmel kullanımıyla ortaya çıkan bu destansı skin en iyiler kategorisinde başlarda.

The Dark Realm  Prowler

Eski mısırda taramalı silah tanrısı temalı bu silah da her ayrıntısı ince ince işlenmişler kategorisine rahatça girmeyi hakediyor. Silahın bile ötesine geçebilen bu skin tartışmasız üzerinde bulunan altın pırlantaları fazlasıyla hakediyor.