Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Apex Legends 5. sezon başlangıç tarihi yayımlandı!

Apex Legends 5. sezon başlangıç tarihi yayımlandı!

Sevilen EA Battle Royale oyunu Apex Legends için yeni sezon tarihi belli oldu. Apex Legends 5. Sezon gelecek haftalarda yayımlanacak. Developer Respawn Entertainment, oyunun resmi blogunda, 12 Mayıs'ta Apex Legends'ın yeni sezonunu başlatmayı planladığını açıkladı. Bu, başlangıçta hedeflenen 5 Mayıs'ın başlangıç ​​tarihinden bir hafta sonra.

Respawn, yeni sezonu oyunculara savaş geçişlerini temizleme veya bir sonraki hedeflerine ulaşma şansı vermenin bir yolu olarak olarak görülüyor. Corona virüsü sebebiyle birçok şey aksıyor. Söz konusu bir haftalık gecikme ise bunun bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. 

Yeni sezonun başlamasını beklerken yeni Savaş Zırhı sınırlı süreli modunu deneyebileceksiniz. World Edge'de yer alan Battle Armor LTM, her katılımcıya en başından itibaren aynı tür zırh ve P2020 veriyor. Başka hiçbir zırh verilmeyecek ancak yine de diğer ürünlerin bazılarını bulabileceksiniz.

28 Nisan Salı gününden itibaren, Battle Armor oynayan herkes beyaz zırh ile daha sonra mod 2 Mayıs'ta mavi zırh, 6 Mayıs'ta mor zırh ve son olarak Evo Zırh 9 Mayıs, yeni sezon 12 Mayıs'a kadar başlayacak.

O zaman kendinizi 12 Mayıs için hazırlayın!