Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri ANS, San Francisco Shock’a transfer oldu

ANS, San Francisco Shock’a transfer oldu

Son şampiyon San Francisco Shock, DPS oyuncusu Lee “ANS” Seon-chang’i kadrosuna kattı. ANS’nin özellikle sniper kahramanlarla büyük bir ünü bulunuyor. Bir başka DPS oyuncusunu kadroya katmak Shock açısından sürpriz olarak değerlendirilse de ANS’nin meta değiştiği takdirde inanılmaz değerli bir oyuncu olacağını söylemek mümkün.

Ansan Sniper olarak da bilinen ANS daha önce Overwatch Contenders Korea’da BlossoM takımında oynamıştı. Hem oyunculuk kariyerinde hem de yayıncılık dönemindeki performansıyla fazlasıyla isabetli headshot atışlarıyla ünlenen oyuncu, Widowmaker ve Hanzo performanslarıyla biliniyor.

Genel olarak baktığımızda San Francisco Shock kadrosunda çok ufak değişiklikler gerçekleştirdi. 2019 Overwatch League Grand Finals’ı kazandıktan sonra takımın fazla transfer yapması beklenmiyordu. Ufak koç değişiklikleri dışında takım off-tank oyuncusu Andreas “Nevix” Karlsson ile yollarını ayırdı. ANS, SF’nin sezon arasındaki ilk transferi.

2019 sezonu başlamadan önce takım çok fazla hasar oyuncusu kadrosuna kattığı için eleştiriliyordu. Sezon boyunca takım Overwatch League 2019 MVP’si Jay “Sinatraa” Won, Park “Architect” Min-ho, Kim “Rascal” Dong-jun ve Kwon “Striker” Nam-joo maçlara çıktı. DPS tercihi haritaya göre değişti ve bazı oyuncular support bile oynadı. Dört DPS oyuncusu kadroda yer almaya devam ederken SF Shock ANS ile beşinci DPS’i kadrosuna katmış oldu.