Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Alienware Rift Rivals Europe’un ilk sponsoru oldu

Alienware Rift Rivals Europe’un ilk sponsoru oldu

Alienware, Rift Rivals Europe’un ilk sponsoru oldu. Dell Technologies markası ayrıca 27-29 Haziran tarihlerinde Los Angeles'ta gerçekleşecek olan etkinliğe PC ve ekran donanımı da sağlayacak.

Alienware Watch Party olarak adlandırılan Rift Rivals'ın resmi partisi, 28 Haziran'da League of Legends Championship Series (LCS) Arena'nın tam karşısında gerçekleşecek. 18 yaş üstü için düzenlenen etkinlik Pro View istasyonlarını ve pro player buluşmalarını da kapsayacak. Yeni 2vs2 “Batı'nın En İyisiŞampiyonluk Kemeri de etkinlikte sergilenecek.

Konuklar, içerik yaratıcısı Travis Gafford ve NA LCS Analisti Mark Zimmerman'ın ev sahipliğini yaptığı bir sohbet programı olan Hotline League Live’a davet edilecekler.

Riot Games Kuzey Amerika’nın Espor Ortakları ve İş Geliştirme Müdürü Matt Archambault: League of Legends’ın ve ekosistemin ayrılmaz bir ortağı olan Alienware’i Rift Rivals’in ilk sponsoru olarak sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Global Events’e ek olarak Alienware’in hem LCS hem de LEC’e olan bağlılıkları göz önünde bulundurulduğunda bu etkinliği kendi etkinliğimiz olan Ryder Cup ile aynı seviyeye getirmek istiyoruz."

Ocak ayında Alienware ve Riot Games, NA LCS, LEC ve LoL Dünya Şampiyonası için bilgisayar ve ekran sponsorluğunda anlaşmıştı.

Sponsorluk kapsamındaki donanımlar arasında Alienware’in Aurora R8 bilgisayarları ve 240Hz monitörler yer alıyor. Aynı zamanda Dell’in SupportAssist adındaki tanı aracı, maçlar sırasındaki teknik sorunların önlenmesine yardımcı olmak için de kullanılacak.

Alienware’in ortaklığı ayrıca Mid-Season Invitational, North America vs. Europe Rift Rivals ve All-Star Event etkinliğini de kapsıyor.

via: esportsobserver