Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Günahım Neydi: Hand Simulator

Günahım Neydi: Hand Simulator

Günahım Neydi: Hand Simulator

How Fast Make isimli bir stüdyo, yaptıkları oyunlar sayesinde neredeyse tüm Steam tarafından tanınan bir grup haline geldiler. Fly Simulator, Cockroach Simulator ve Cart Racer gibi oyunlarla ön plana çıksa da onları bu kadar ünlü yapan oyun tabi ki Hand Simulator! Binlerce oyun oynadım, on binlerce oyun izledim ama hayatım beni hiçbir oyun bu kadar rahatsız etmedi. Günahımız neydi?

Hand Simulator ilk çıktında bir masa etrafında 4 kişinin oturduğu ve 2’şer elleriyle birbirini vurmaya çalıştığı oyun moduyla tanındı. Amacınız mouse ve klavyeyi kullanarak sağ ve sol elinizi hareket ettirmek. Parmaklarınızla masada duran o küçük mermiyi alıp, silaha koyma evresi yaklaşık olarak 20 dakikadan fazla sürebilir. Hem bu kadar ince bir hassasiyetle çalışmak hem de masada oturan diğer düşmanların sizi her an kafanızdan vurabileceğini bilmek tam olarak sizi çileden çıkartan olay oluyor. Aslında oyunu bu kadar eğlenceli kılan tek şey parmaklarınızın ucunu dahi incelikle kullanabilme olanağınız. Mermiyi 2 parmakla tuttunuz, silahın mermi koyma haznesini açtınız ve içine koydunuz. Ardından parmağınızı tetiğe götürdünüz ve nişan aldınız. Sonra 1 el ateş sesi…

 

Oyun inanılmaz derecede sevildikten sonra diğer modlarda peşi sıra geldi. Yaklaşık olarak 15 mod bulunan oyunda bomba çözmek, stres çarkı çevirmek ve AK47 ile etrafı taramak bile var. Belki de steam oyunları arasında en çok rage quit atma sayısını elinde bulunduran oyun 4 lira gibi muhteşem ucuz bir fiyata satılıyor. Oynayacaklara tavsiyem ise mental olarak kendinizi iyi hazırlamanız.