Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 7. Hafta Fantezi Ligi Takım Kurma Rehberi

7. Hafta Fantezi Ligi Takım Kurma Rehberi

7. Hafta Fantezi Ligi Takım Kurma Rehberi

Ligin 7. Haftası yarın 14:00’da Espor Sahnesi’nde başlıyor. Kadronu güncellemek ve sıralamaya girip hediyeler kazanmak için geç kalma! Eğer kadro kurmakta zorlanıyorsan senin için birkaç ipucu verebiliriz.

Bu haftaya özel maç tahminlerinden 20 yerine 100 Flank puan verildiği için öncelikle daha çok tahmin yapıp daha fazla Flank puanı toplayabilirsin. Öncelikle kadronda bulunan eksikliklerle başlamalıyız. Eğer yeni bir kadron varsa daha çok paket açmanda ve oyuncularını çeşitlendirmende fayda var. Ya da istersen Transfer Listesinden en sevdiğin oyuncuyu satın alabilir, takımını onunla beraber kurabilirsin.

Haftanın öne çıkması beklenen oyuncular;
HolyPhoenix ve Anthrax ligin en iyi KDA sahip alt koridor ikilisi, bu oyuncuları kadrona koyup skor-assist özellikleri üzerine bir takım kurabilirsin.

Armut ve Closer ise geçtiğimiz hafta ölüm skorundan puan en az puan kaybeden iki oyuncu oldu. İkiside oyunları kusursuz KDA ile tamamladı ve takımlarına iyi puanlar kazandırdı.

BOLULU ve Untara ise 1907 Fenerbahçe’nin en çok KDA’ya sahip olan iki oyuncusu diyebiliriz. özellikle Untara ligin en iyi KDA’sına sahip üçüncü oyuncu.

GBM ve Madness Galatasaray Esports’un skor kaynakları konumunda. Madness ve minyon sayısı kombinasyonu en çok tercih edilen stratejilerden biri oluyor.

BlackPBD ikilisi bu hafta zorlu iki maç oynayacak. SUP ve Royal Youth karşısında bu ikili neler yapacak göreceğiz.

Bursaspor Esportda ise AliveJapone ikilisi tercih edilebilir. Yükselişte olan takımın en iyi durumda olan iki oyuncusu takımınıza çok fazla puan kazandırabilir.

Zorlu geçecek bir 7. Hafta bizleri bekliyor. Artık son haftalara yaklaştığımız için takımlar hata yapmak istemeyecekler ve oyun süreleri uzun olacak. Oyun süreleri uzadığı için minyon sayıları yüksek olan oyunculara ve bonus veren koç-yayıncılara yönetmekte fayda var.