Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 5 Ronin, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

5 Ronin, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

5 Ronin gelecek mevsim Oncan, Robin, Umut, Husky Rider ve Brolia beşlisiyle mücadele edecek.

Geçtiğimiz mevsim Mayhem, Matilda, Chosen, Umut, Ruvelius, Boncuk, Korpse ve Invoker ile oynayan 5 Ronin, 2020 Yaz Mevsimi öncesi büyük bir değişime gidiyor. Bursaspor Esports'tan bu yana orta koridorda olan Umut ile devam edilmesi tahmin ediliyordu. Takımın ilk transferi, geçen mevsim koç ekibinde yer alan Brolia'nın destek olarak duyurulması oldu. Aldığımız bilgiye göre Umut ve Brolia'nın takım arkadaşları Papara SuperMassive Akademi'den Oncan, geçen mevsim Beşiktaş Esports forması giyen Husky Rider ve Kış Mevsimi'nde herhangi bir takımda oynamayan ormancı Robin oldu.

Oncan geçtiğimiz gün Papara SuperMassive'den ayrıldığını duyurmuştu. Ormancı Robin en son 2019 Yaz Mevsimi'nde Beşiktaş Esports forması giydi ve geçtiğimiz mevsim herhangi bir takımın bünyesinde yer almadı. 5 ronin orta koridor tercihini yine Umut'tan yana kullandı. Bursaspor Esports zamanında organizasyonun bir parçası olan isim takımla devam etmeye karar verdi. 

Alt koridorda ise büyücü seçimleriyle ön plana çıkan Husky Rider ve geçen mevsim oyunculuğu bırakıp koçluğa geçen Brolia var. Brolia bir süredir tekli derecelide destek rolünde oynuyor ve Challenger'a çıkmayı başardı.

5 Ronin kağıt üstünde dengeli bir kadro kurmuş gibi. Bakalım takımın gelecek mevsimki performansı nasıl olacak?