Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 1907 Fenerbahçe Espor, VFŞL 2020 Kış Mevsimi şampiyonu oldu!

1907 Fenerbahçe Espor, VFŞL 2020 Kış Mevsimi şampiyonu oldu!

KMF’de fastPay Wildcats’i 3-0 ile geçen 1907 Fenerbahçe Espor, VFŞL 2020 Kış Mevsimi’ni şampiyon tamamladı. Flank Fantezi Ligi’nde Fenerbahçe’nin kazanacağını tahmin edenler kazandı!

1. Maç

StarScreen birebirde iyi oynadı ve ilk kanı HiRit’ten aldı. Orta koridorda yapılan ikiye ikiyi kazanan fastPay Wildcats, erken oyunda önemli bir üstünlük elde etti. Alamet savaşında çok iyi oynayan HiRit, takımını maça döndürdü. Koreli oyuncunun etkili performansı, 1907 Fenerbahçe Esporu öne geçirdi. Blue’nun Ryze performansı da izlemeye değerdi. Wildcats üstünlüğü yakalamak adına hamleler yapsa da başarılı olamadı. Harita kontrolünü eline alan FB, ejderleri aldı ve rakip kuleleri yıktı. Baron’u da alan ekip son savaşı kazanarak mücadeleyi 30 dakikada bitirdi. 

2. Maç

Mojito mücadeleye iyi bir başlangıç yaptı ve Ferret’ı bir hayli geri düşürdü. Mojito üst koridora yaptığı baskınla ilk kanı almayı başardı. Alamet savaşını kazanan fastPay Wildcats erken oyunda dengeyi getirdi. Wildcats HiRit’in üstüne oıynamayı denedi ancak Koreli oyuncu yine çok iyi oynadı. Takım savaşlarına iyi kapanan 1907 Fenerbahçe Espor altın farkını yavaş yavaş açarak oyunun kontrolünü eline aldı. Serin takımını oyunda tutmaya çalıştı ancak yeterli olmadı. Son savaşı da kazanan FB, mücadeleyi 31 dakikada kapadı.

3. Maç

Blue orta koridorda Serin’e karşı büyük bir üstünlük kurdu. Mojito’nun orta koridora yaptığı baskınla ilk kanı almayı başardı. Ferret alt koridora yaptığı baskınlarla Kaori’yi öne geçirdi. Alt koridorda yapılan savaşı kazanan Fenerbahçe erken oyunda öne geçti. Blue’nun ellerindeki Syndra bu dakikada bir hayli güçlendi. Haritanın her tarafında başarılı hamleler yapan 1907 Fenerbahçe Espor mücadeleyi dönülmesi zor bir duruma soktu. Wildcats birkaç hamle yapsa da maça geri dönemedi. Maçı kazanan FB, Kış Mevsimi’ni şampiyon tamamladı.