Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 17 Nisan’da Apple Arcade için gelecek yeni oyun: Fold Apart

17 Nisan’da Apple Arcade için gelecek yeni oyun: Fold Apart

Apple Arcade oyunlarını ne kadar çok sevdiğimizi bizleri takip edenler bilir. Minimal şekilde tasarlanan Arcade oyunları birçok kişinin gerçekten de keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Birçok avantajının yanında bu oyunların en güzel yanı da Apple ekosistemindeki her cihazınızdan oyuna kaldığınız yerden davam edebiliyor olmanız. 

Apple kısa süre içinde platforma birçok oyun ekledi. Hızla yeni oyunlar bünyesine eklemeye devam eden platforma 17 Nisan'da yepyeni bir oyun daha ekleniyor. YouTube üzerinden yayımlanan  yeni oyun Fold Apart diğer Apple Arcade oyunlarından farklı duruyor. Yalnızca Arcade için değil aynı zamanda Nintendo Switch ve Steam için de gelen oyunun konusunda bir bakalım. 

Fold Apart, kağıt katlama dünyasında uzun mesafeli bir ilişkinin duygusal mücadelesi hakkında bir 3D bulmaca oyunu olarak biliniyor. Origami ve papercraft'tan esinlenen A Fold Apart'ın kağıt dünyasını katılmasına ve manipüle etmesine aynı zamanda uzun mesafeli bir ilişki içinde gezinmesine izin veriyor .

Oyun kağıt sesleriyle sizi karşılıyor, bulmaca tabanlı bir oyun olan Fold Apart, parçaları birleştirdikçe ilerlediğiniz dinamiklere sahip. Bir aşk hikayesine dayanan oyun dramatik olduğu kadar heyecanlı ve farklı görünüyor. Oyunu merak edenler için yayımlanan fragmanı aşağıya bırakıyoruz.

Karantinada oynanabilecek Apple Arcade oyunu: Spyder incelemesi

Karantinada oynanabilecek Apple Arcade oyunu: Hot Lava incelemesi

Karantinada oynanabilecek Apple Arcade oyunu: Sayonara Wild Hearts incelemesi

Karantinada oynanabilecek Apple Arcade oyunu: Assemble with Care incelemesi