Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 13 yılın ardından Halo 3’e gelecek ve kullanıcıları sevindirecek detay!

13 yılın ardından Halo 3’e gelecek ve kullanıcıları sevindirecek detay!

Halo 3'e kullanıcıları gerçekten de çok memnun edecek bir güncelleme ile geliyor. Oyunun üçüncü sezonun başlangıç düdüğünü çalacak yeni güncelleme aynı zamanda yeni silahlar, silah kaplamaları ve pek çok yeniği içinde barındırıyor. Güncelleme, "Halo 3: ODST"nin PC için yayımlanmasıyla kullanılabilir hale gelecek.

2001 yılında karşımıza ilk kez çıkan oyun, insanlığın uzaylılarla mücadelesini anlatıyordu ve dönemde oyuncular tarafında oldukça beğeni toplamıştı. Oyun sevildiği için Halo 2 ve Halo 3 de yıllar içinde piyasaya sürüldü. Şimdiyse 2007 yılında piyasaya sürülen Halo 3 için önemli yeniliklerin habercisi olan güncelleme duyuruldu.

Payaşılan bir blog yazısında, Halo 3'ün yaklaşmakta olan üçüncü sezonunun oyuna önemli özelleştirme ve yenilikler getireceği açıklandı. Yapılan açıklamaya göre oyun, yeni sezon güncellemesiyle birlikte yeni silah kaplamaları, yeni dürbünler ve yeni "diğer içeriklere" sahip olacak. Hatırlatmakta fayda var ki Halo 3 bugüne dek hiçbir güncelleme ile silah kaplaması almamıştı. Bu sebeple güncelleme oldukça merak uyandırıyor.